0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Kızıltoprak Kombi Servisi

430 kez okundu

Kızıltoprak Kombi Servisi

En pahalı markalara ait kombilerin bile zamanla mutlaka bir kombi servis ihtiyacı olur. Kızıltoprak kombi servisi firmamız en pahalı markaların bile kombilerine ait orijinal yedek parçalar ile hizmet vererek, sizlere uzun süreli sorunsuz bir kombi kullanım avantajı sağlayacaktır. Kombiler yüksek performansla neredeyse her gün verim alacağınız makinelerdir. Kombiler yıllarca kullanım sırasında mutlaka gerekli kontrollerin yapılması gereken eşyalardır. Kontrolleri yapılmayan kombiler hayati tehlikelerle karşı karşıya kalmanızı neden olacak ve sizleri oldukça masrafa sokacak işler başınıza açacaktır. Daha büyük masraf etmemeniz ve hayatınızı garantiye alarak tüm önlemleri almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombiler bakım yapılmadığında veya sürekli ertelendiğinde başınıza çok büyük işler açarak sizi rahatsız edebilirler. Yılda yalnızca 2 kez yaptırarak büyük masraflardan kurtulacağınız ve kombinizden daha çok verim alabileceğiniz  Kızıltoprak kombi bakımı hizmetimizi arayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saat içerisinde kombi bakımını profesyonel olarak gerçekleştirecek olan ekibimiz, ayrıca bu işlemi yaparken her aşamadan sizleri bilgilendirecekler ve sizlerin memnun olacağı bir hizmet sunacaklardır. Bakım sırasında etrafı döküp saçmayan deneyimli ekibimize güven duyabilirsiniz.

Kombi Arızaları

Günümüzde kombinizin arızalandığında veya içinden çıkamayacağınız bir hata kodu ile sürekli sizlere uyarı verdiğinde aslında yapmanız gereken şey çok basittir. Kızıltoprak kombi tamiri firmamızın en güvenilir, en kaliteli, en profesyonel hizmetini alarak bu sorundan çok kısa zaman içerisinde kurtulabilir ve kombinizden ilk günkü verimi anında alabilirsiniz. Kombi tamiri sırasında gerekirse kombi markanıza özel orijinal parçalarla destekleyen ekibimiz, bu işi yıllardır büyük özeni özveri ve ustalıkla gerçekleştirmektedirler.

Petek Temizliği

Uzun süre kullanılmayan petekler mutlaka temizlenmelidir. Kış aylarına girmeden yaptıracağınız Kızıltoprak petek temizleme hizmetimiz sayesinde passız, içi dışı temiz peteklerinize ulaşabilirsiniz. Uyguladığımız özel petek temizleme taktikleri sayesinde alt kısmı ve üst kısmı aynı seviyede ısınan bir kombi tesisatına sahip olarak, kış boyu sorunsuz bir ısınma, yüksek performans alabilirsiniz. Her zaman ve her koşulda ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız 7/24 açık sizlerin taleplerini beklemekte ve adresinize en yakın ekibimizi yönlendirerek sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaktadırlar.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın