0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Kirazlı Kombi Servisi

485 kez okundu

Firma olarak tüm semtlerde bütün markalara ait kombileriniz için hizmet sunmaktayız. Alanında uzman çalışanlarımız kombilerinizin bakımı, tamiri ve onarımı için her zaman hizmet vermekteyiz. Ayrıca hafta içi çalışıyor olan müşterilerimiz için hafta sonu hizmetimizde vardır. Bu sayede istediğiniz zamanlarda sorunlarınız için hizmet alabilmektesiniz. Kirazlı kombi servisi olarak kombilerinizdeki problemin çözümü için bizimle iletişime geçtiğinizde kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Kombi Bakımı

Kombileriniz çalışıyor ancak eviniz ısınmadığını düşünüyorsanız ve daha birçok farklı sorunlar kombilerin bakımlarının yaptırılmamasından kaynaklanmaktadır. Düzenli olarak kombilerinizin bakımlarını yaptırarak cihazınızın uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktasınız. Kirazlı kombi bakımı firması olarak müşterilerimize yaz mevsiminde veya sonbaharın ilk günlerinde yani kış mevsiminin soğuk günlerinden önce bakım yaptırmalarını önermekteyiz. Bakım işleminde ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçülür. İdeal basınç değerinin altındaysa, hava basılarak basınç yükseltilir. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edip, fan testini yapmaktayız. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizleyip çıkarılan parçaları yerlerine takıp kombinizi size teslim etmekteyiz.

Kombi Tamiri

Kombiden su boşalıyor olması veya kombinin çok ses çıkarıyor olması gibi farklı sorunlarla karşılaşabilmektesiniz. Tüm sorunlarınızın çözümü için cihazınıza gerekli tamir veya parça değişimlerini yapmaktayız. Kirazlı kombi tamiri firması olarak yaptığımız hizmetlere 1 yıl garanti vermekteyiz. Sorunu fark ettiğinizde hemen bizimle iletişime geçmeniz sorunun daha fazla büyümemesine ve daha fazla masraf çıkmamasına sebep olmaktadır.

Kirazlı Petek Temizleme

Her alanda yapılan temizlik sayesinde sağlıklı ortamlara kavuşmaktayız. Bu yüzden ısınmak için kullanmış olduğumuz peteklerinde, belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Peteklerin kirlenmediğini düşünen kişiler temizlik sonrasında fikirlerini değiştirmektedirler. Sıcak ortamda bakteriler daha çabuk oluşmaktadır, bundan dolayı da çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu yüzden de peteklerde kirlenmeler oluşmaktadır. İçerisinde oluşan kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda da tıkanıklık meydana gelerek petekler ısıyı aynı şekilde iletmemeye başlarlar. Kirazlı petek temizleme firması olarak uygun cihazlarla ve malzemelerle peteklerinizi tertemiz yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın