0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kıraç kombi servisi

376 kez okundu

Kombi Bakım ve Tamir Hizmetinin Önemi

Kombilerin varlığı özellikle kış aylarında daha belirgindir. Yaz aylarında yemek pişirmek ve sıcak su ihtiyacı için tercih ettiğiniz kombiniz kış aylarında en büyük ihtiyacınızın ısınmayı karşılar. Kıraç kombi servisi alanında hizmet veren firmamız kombi kullanımı konusunda siz değerli müşterilerini uyarmaktadır. Kombi bakımı kombinizin ömrünü uzattığı gibi olası arızaların önlenmesi açısından da fayda sağlar. Onun dışında yedek parça konusunda kalıcı çözümler sunarız. Kombinizin birebir orijinal parçasını tercih ederek kombinizin performansını ilk günkü seviyeye getirebiliriz. Piyasadaki birçok firmaya göre daha kaliteli hizmet vererek tavsiye edilen firma konumuna ulaşmamız işimize verdiğimiz önemden kaynaklıdır.

Hızlı ve Güvenli Kombi Bakımı

Kombiler zamanla kullanımdan kaynaklı performansı düşen cihazlardır. Performansının eski haline dönebilmesi ise ancak yılda iki defa yaptıracağınız kombi bakımlarına bağlıdır. Kıraç kombi bakımı hizmetimizde sadece kombinize bir işlem değil kombinizin bağlı olduğu tüm aksamları kontrol ederiz. Kontrol sırasında sıcak sohbetinize dahil olarak verdiğimiz hizmet hakkında da bilgilendirmeler yaparız. Değiştirilmesi gereken parçaları sizin izniniz olduğu sürece değiştiririz. Kombi bakımı kombinizin durumunu güçlendirmek için yapılan detaylı bir kontroldür.

Kombi Tamirinde Güvenebileceğiniz Firma

Kombi bakımı sırasında karşımıza çıkan aksaklıklar firmamız tarafından en iyi şekilde onarılır. Çözüm odaklı faaliyet gösteren firmamız Kıraç kombi tamiri konusunda da titiz bir davranış sergiler. Özellikle kombinizin eski performansına dönebilmesi için tercih ettiğimiz yedek parçaların orijinal olması firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimizdir. Kombiler aniden bozularak sizi mağdur etmesi kaçınılmaz olan cihazlardır. Bu yüzden de mağduriyet yaşamamanız açısından kombi bakımlarını düzenli yaptırmanız gerekir. Onun haricinde kombi tamiri gerektiren hallerde de firma seçimini doğru yapmanız önemlidir. Birçok firma orijinal parça hizmeti pahalı olduğu için bu konuda muadil parça hizmeti verir. Bu da kombinizin performansını ciddi anlamda etkiler. Firmamız için alacağımız ücretten çok yaptığımız hizmetin kalitesi önemlidir.

Petek Temizleme Hizmetimiz

Geniş kapsamlı hizmetlerimiz içerisinde yer alan Kıraç petek temizleme de yine yapılması gereken işlemlerin arasındadır. Kombinizin var olmasını sağlayan bulunduğu ortamı ısıtan petekler toz ve kirden rahatlıkla etkilenebilir. Etkilenen peteklerin içerisine dolan pislikler zamanla performansını da düşürür.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın