0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kemerburgaz Kombi Servisi

354 kez okundu

Kemerburgaz Kombi Servisi

Kombi ve klimalar şimdilerde konfor sunan en özel eşyalardır. Kullanılmaya başladıkları günlerden bu güne herkes ufak bir kumanda ve tek bir tuş ile kışın ısınmakta yazın ise serinlemektedir. Daha da güzeli ise sıcak su ihtiyaçlarını da artık kombileri sayesinde gidermektedirler. Bu özel eşyaların dilinden anlayan Kemerburgaz kombi servisi ısınma da ve sıcak su ihtiyaçlarında yaşanan tüm sorunlarda gereken hizmetleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren onların hiçbir mağduriyet yaşamamalarını isteyen ekip zaman kaybına da gereken özeni göstermektedir.

Kombiler Artık Daha Verimli

Kombilerin verimlerini kaybetmemesi aynı performans ile yıllarca çalışmaları istenilmektedir. Bunun içinde yapılması gerekenlerin aksatılmaması gerekmektedir. Uzun mesaili çalışan kombilerin zaman içerisinde parçalarında ve sistemlerinde meydana gelen toz ve pislikler çalışmalarına engel olmaktadır. Zaman içerisinde daha fazla enerji harcayan ve kendisini yoran kombilerde sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Bu durumlara baştan engel olan bakımlar için Kemerburgaz kombi bakımı kullanıcılara bakımların önemini anlatmaktadır. Sonrasında gereken kimyasalları ve gerekli makinaları da hazırlayarak kombilerin her bir parçasının bakımlarını yapmaktadır.

Garantili Hizmetler

Kombilerin bakımları sırasında ortaya çıkan bir takım sorunlarda parça değişimi gerekmektedir. Değişilecek olan parçaların yenilerinin garantili olması sorunların tekrarlaması durumunda yeniden masraf yapılmaması adına önemli olmaktadır. Aynı şekilde ikinci el parça değil tamamen orijinal yedek parça kullanılması da kombilerin yüksek performanslarda çalışmalarını sağlayacak ve sorunlarda tekrarlamayacaktır. Tamir ve onarım hizmetlerinde Kemerburgaz kombi tamiri yenilikleri takip ederek uzman kadrosu ile günün her saatinde çalışmaya devam etmektedir.

Daha Sıcak Petekler İçin Gereken Bakım

Kombilerin bakım ve tamirlerinin önemi kadar peteklerinde düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Peteklerin içlerinde ve borularında biriken pislikler ısıların düzenli şekilde yayılmasına engel olmaktadır. Aynı şekilde tıkanan borular diğer peteklere gereken sıcak suyun ulaşmamasına neden olmaktadır. Yıl içerisinde en az bir kez peteklerin havalarının alınması ve özel makinalar ile içlerinin temizlenmesi gerekmektedir. Temizlikte kullanılacak olan etkili kimyasallar petek içerisine özel bir makine ile verilmekte ve içeride bulunan tüm kalıntı ve pislikler peteklerden dışarı atılmaktadır. Bu işlemi özenle yapan Kemerburgaz petek temizleme ekibi bu işlem sırasında mekânlara hiçbir zarar vermemektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın