0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kartaltepe Kombi Servisi

856 kez okundu


Kartaltepe Kombi Servisi

Kartaltepe, Bayrampaşa ilçesine bağlı bir mahalledir ve İstanbul Avrupa yakasındadır. Kartaltepe kombi servisi olarak 7/24 hizmetlerine devam eden firmamız, kombilerin bakımı, tamiri ve montajı ile ilgili tüm sorunlarınıza anında çözümler üretmektedir. Sizlere sadece bir telefon kadar yakınız ve bize ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve gerekli araç ve gereçlerimiz ile kombi servisi hizmetimizi en iyi şekilde tamamlamaktayız. Kombiler soğuk kış aylarında adeta bir kurtarıcıdır. Isınma ihtiyacını fazlasıyla karşılayan kombiler ayrıca sıcak su ihtiyacını da karşılamaktadır. Bu yüzden kombilerinizin kullanımından tutun da bakımı ve temizliği oldukça önemlidir. Eğer herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya kombinizin bakım zamanı geldiyse firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyata hizmet satın alabilirsiniz.

Kombi Tamiri

Kombiniz ısıtmıyor veya sıcak su vermiyorsa Kartaltepe kombi tamiri servisimiz hizmetinizdedir. Kombilerin onarımı ve tamiri konusunda profesyonel ekibimiz ve deneyimlerimiz ile arızalanan kombilerinizi en kısa sürede onararak memnuniyet sağlamaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak ilk hedefimizdir. Onların istekleri doğrultusunda sürekli kendimizi yenileyerek sektörde en çok tercih edilen isim olmayı başarıyoruz. Eğer kombiniz ile ilgili bir sorun varsa fazla zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. Kombinizin sorunu her neyse hemen analiz ederek sorunu ortadan kaldırmak için çaba sarf ediyoruz.

Kombi Arızaları

Kombiler özellikle kış aylarında kesinlikle önem arz ediyor. Öyle ki; hem sıcak su ihtiyacı hem de doğal gaz ihtiyacı en iyi şekilde karşılanmaktadır. Bu yüzden bu ihtiyaçların kesintisiz karşılanması için kombilerin bakımının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Kombilerde zaman zaman bazı arızalar mevcut olabilir. Bu arızalardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eğer kombinin içerisinde su yoksa ya da basıncı azaldıysa çalışmaz. Kombinin sigortası atmış veya kapanmış olabilir. Bir başka arıza ise, kombinin girişinde mevcut olan gaz vanası kapalı olabilir. Kombinin ön panelinde bulunan yaz/kış konum anahtarı istenilen ayarda değilse kombiniz yine çalışmaz. Ayrıca, kombiden ses gelmesi, kombinin su kaçırması, kombiden sıcak su gelmemesi, kombinin patlamalı yanması ve peteklerin üstünün sıcak, altının soğuk olması gibi arızalar da olabilir. Eğer bu sorunlardan biri varsa veya sorun başkaysa hiçbir şekilde bilinçsiz müdahale yapılmamalıdır. Mutlaka işin ehli birine göstermeniz en doğru seçim olacaktır. Öyle ki; biz Kartaltepe kombi arıza servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Kombiniz ile ilgili tüm sorunlarınız için servisimize ulaşabilir ve kombinizin eski performansına dönmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi Petek Temizliği

Sürekli kullanılan kombinlerde zamanla arızalar baş göstermektedir. Bunun nedeni ise, aslında sürekli kullanımdan ziyade yanlış kullanım, bakım ve temizliğinin yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Kombilerin düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılmadığı takdirde arızalar meydana gelebilir, hatta kombi kullanılamaz hale gelir. Bu nedenle eğer kombinizin peteklerinin temizlenmesi gerekiyorsa Kartaltepe petek temizliği servisimiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Petek temizliği kesinlikle profesyonel ellere bırakılmalıdır. Aksi takdirde yanlış yapılan bir uygulama kombinizin tamamen işe yaramaz hale gelmesine sebep olacaktır. Petek temizliği öyle kabataslak olarak yapılmaz. Özel kimyasallar ile titiz bir çalışma gerektiren petek temizliğini firmamıza uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz peteklerinizi temizlerken kesinlikle ortamı kirletmeden yapmaktadır. Kombi petek tesisatında kir ve çamur bulunur. Bu yüzden peteklerinizi en iyi şekilde temizlemek için gerekli olan tüm makine ve teçhizata sahibiz ve kombiye hiçbir şekilde zarar vermeden temizlik işlemini tamamlarız. 1-2 saat içerisinde peteklerinizi tertemiz yapar ve size teslim ederiz. Güvenilir bir hizmet için bize dilediğiniz zaman ulaşarak uygun fiyata kaliteyi satın alabilirsiniz. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın