0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Karaköy Kombi Servisi

366 kez okundu

Karaköy Kombi Servisi

Servislerin aranan gün içerisinde gelmesi sıkıntı yaşanmaması adına ödemlidir. Günler öncesinden bozulan eşyalar için aranan ve bir türlü gelmeyen servisler yüzünden birçok eşya ne yazık ki kullanılamaz hale gelmektedir. Hızlı ve güvenilir hizmetler sunan Karaköy kombi servisi olarak çağrı merkezine gelen telefonların hemen ardından servis aracı ile verilen adreslere ulaşmaktadır. Servis aracının her daim hazır şekilde olması ve araç içerisinde gerekli olabilecek tüm ekipmanların bulunması da eşyalara zaman kaybetmeden müdahale edilmesini sağlamaktadır.

Yılların Deneyimine Sahibiz

Deneyim ve tecrübe sayesinde henüz kullanıcıların telefonlarda şikâyetlerini anlatmaları ile Karaköy kombi bakımı olarak kısa sürede sorunlar belirlenebilmektedir. Kimi zaman yapılması gerekenler telefon ile anlatılmakta ve sorunlar hızlı şekilde çözülmektedir. Kombilerin kurulumları sırasında belirlemiş olduğumuz bakım tarihlerinde de aynı şekilde müşterilerimizin evde olmalarını istemekte ve tüm gereken malzemeleri alarak bakımları yapmaktayız. Bakımlar sırasında kombilerin tüm sistemlerini elden geçirmekteyiz. Değişmesi gereken parçaları da belirlemekte ve müşterilerimize bu konuda gerekli bilgileri vererek siparişleri vermekteyiz.

Kombileriniz Performanslarını Kaybetmesin

Kombilerin zaman içerisinde performanslarını kaybetmesinin altında mutlaka bir sorun bulunmaktadır. Rahatsız eden bu durumun çözümlenmesi içinde alanında uzman kişiler tarafından kombinin tüm kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Kimi zaman amatör çalışan kişiler tarafından sorunlar kısa süreli çözümlenmekte ve ne yazık ki aynı durum kısa sürede büyüyerek tekrar ortaya çıkmaktadır. Hizmetlerinin her anını planlayan Karaköy kombi tamiri ekibi her marka ve model kombileri tanımaktadır. Gelişen kombiler ile birlikte kendisini de geliştiren ekip sorunları kökten çözüme ulaştırmaktadır.

Kış Gelmeden Hazırlık Yapın

Kat kaloriferi bakımı, ilaçlı petek temizleme konusunda Karaköy petek temizleme ayrıca kombilerinde gerekli tüm kontrollerini yapmaktadır. Kombilerin gaz ve su giriş-çıkış vanalarının, ateşleme sisteminin, kombinin ses ve gürültü kontrolü gibi tüm kontrollerinin yapılması ardından mekânların yeterli sıcağa sahip olmaları istenilmektedir. Fakat en az kombi kadar gerekli bakımları yapılmamış olan peteklerin bazı kısımları ısınmayacak ve mekânları da ısıtmayacaklardır. Bu tür durumlarla karşılaşılmaması adına özellikle kış aylarının girişinde peteklerin gereken kimyasalları kullanarak özel makinalar ile temizlenmesi gerekmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın