0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kağıthane Demirdöküm Kombi servisi

295 kez okundu

Kombi servisi evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan kombinin herhangi bir nedenle arızalanma durumunda veya kombinizde arızanın meydana gemlemesi için kombi servisinin yapılması gerekir. Soğuk kış ayının gelmesiyle birlikte olumsuz hava koşullarının anormal olması sebebiyle kombilerde bozulmalar meydana gelmektedir. Demir döküm kombi servisi arıza tespiti yapma ve onarım sağlama işi yapan kişiye denilir. Herhangi bir nedenle bozulan verim sağlamayan kombileri servis bir günden daha kısa sürede tamir etmektedir. Kombiyi kontrol eden servisimiz kombinin durumuna göre sizlere bilgi verir. Onayınız halinde kombi tamiri gerçekleşir. Kağıthane Demirdöküm kombi arıza bu işi yapan en iyi servislerin başında yer alıyor.

Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Öncelikle yetkili servisimiz bulunduğunuz yere gelerek kombinin yapısına ve durumuna bakar. Çeşitli testler uygulayarak kombinin genel durumunu ölçer. Arıza bulunuyorsa veya kombi yetersiz miktarda verim sağlıyorsa bunu sizlere söyler. Sizin onayınızın olması halinde işleme başlanır. Kağıthane Demirdöküm kombi tamiri yetkili servisi son derece profesyonel hizmet sağlıyor. Donanımlı servisimiz titizlikle çalışıyor. Sizin onayınızı resmi bir belge niteliğinde ki form doldurarak gerçekleştiriyor. Evlerde tamiri olmayacak hasar görmüş kombilerin yedek parçalarının değişmesi gerekir. Yedek parça hizmetini sağlayarak kısa sürede kombi tamiri gerçekleşmiş oluyor. Fakat ciddi durumlarda kombi atölyeye götürülerek servis sağlanıyor.

Kombi Bakımı Kaç Yılda Yapılmalı?

Uzmanlar periyodik olarak en az beş yılda bir kombi bakımın yapılmasını önerir. Beş yıl içinde hiç yaptırmayan kişileri de uyarıyorlar. Kombinin sorunsuz şekilde çalışması doğalgaz faturasının normal seviyede gelmesini sağlıyor. Kombi bakımını işin ehli kişilerin yapması gerekir. Petek ve kombi bakımını yaptırmayan kişilerin faturaları normal seviyeden fazla gelir. Peteklerin verimsiz ısıtmaması, kombinin yeteri miktarda sıcak su vermemesi kombinin bakımının geldiğinin habercidir. Kağıthane Demirdöküm kombi petek bakımı servisini en iyi şekilde sağlıyor. Kış ayının gelmesi sebebiyle İstanbul Kağıthane’de bulunan sayısız ev ve iş yerinin kombilerinde arıza tespit edildi. Her gün servisimize gelen telefonlar oldukça fazladır. Bunların temel nedeni kombinin zamanında bakımın yaptırılmamış olmasından kaynaklanıyor. Kombi bakımını hafife almamanız önerilir. Daha ciddi arızalar meydana gelmemesi için kısa sürede demir döküm kombi servisini yaptırın.

Kombi ve Petek Bakım Servisinin Önemi

Kullandığınız demir döküm kombi ve peteklerin verimli çalışmaması kombinin bozulacağının göstergesidir. Beş yılda yaptırılmayan kombi bakım servisi ciddi sorunların olmasında başrol oynuyor. Kombinin sıcak su ısıtmama ve peteklerin yeterli miktarda ısınmama durumu kombinin acil bakımın yapılmasını gerektir. Servis kontrol ederek size gerekli bilgiyi sağlar. Bazı durumlarda yedek parçaların değişmesi gerekiyor. Servisimiz bunu hızlı şekilde sağlıyor. Kombinin daha ciddi hasar yaşatmama durumunda kombi servisimize götürülerek orada genel bakım yapılır. Kısa sürede kombi tamamlanarak servisimiz kombiyi takarak test eder. Kağıthane Demirdöküm kombi servisi bu işi en üst seviyede sağlıyor. Bizlere kısa sürede ulaşarak kombi servis hizmetini alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın