0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kadırga Kombi Servisi

406 kez okundu

Kadırga Kombi Servisi

Günlük hayatımızda elektrikli cihazlar kullanarak hayatımızı kolaylaştırmaktayız. Ancak bazı zamanlarda bu cihazlarda sorunlar oluşmaktadır. Sobayla ısınmanın yerini kombilerin aldığı hayatımızda kolaylık sağlayan ve sürekli kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Kombilerde gerek elektrik kesintilerinden, gerek su kesintilerinden veya uzun yıllardır bakım yaptırmadan çalıştırılmaktan dolayı sorunlar oluşabilmektedir. Kullanıcıların da kombilere bilinçli olarak dikkatli davranmaları gerekmektedir. Yanlış kullanımdan dolayı birçok sorun oluşmaktadır. Bölgede meydana gelen kombi sorunlarınız için Kadırga kombi servisi olarak firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kombinizin bakımlarını yaptırarak uzun ömürlü ve verimli kullanmak için Kadırga kombi bakımı firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Kombi bakımda tecrübelerimize güvenerek, sistemli bir şekilde ilerlemekteyiz. İlk önce kombinin suyunu boşaltarak, sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktayız. Daha sonra kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesi yardımıyla iyice temizleyip, nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız.

Kombilerin gerekli bakımının yaptırılmaması yüzünden kombilerde arızalar oluşmaktadır. Kombilerin markalarına göre farklı arıza kodları vardır. Bu kodlar sayesinde arızaların giderilmesi daha da kolaylaşmaktadır. Kadırga kombi tamiri olarak, kombinizin sorununa göre çözüm yolu izlemekteyiz. Kombinizin içerisindeki suyu boşaltarak kirli suyu tahliye ederiz daha sonra hava basıncının ne kadar olduğunu kontrol ederiz. Parçaları yerinden sökerek oluşan pislik ve tozları temizleyip gözeneklerin açılmasını sağlarız. Sökülen parçaları tek tek yerine yerleştiririz ve gaz ayarları kontrolüyle gaz sızdırmazlık testini yaparız. Uzman ekibimizle uygun fiyatlarla istediğiniz zaman hizmetinizdeyiz.

Günümüzde petek temizleme sayesinde maddi ve manevi birçok fayda sağlanmaktadır. Kadırga petek temizleme firması olarak temizlikte kullanacağımız ekipmanlara, malzemelere ve temizlik yöntemine çok dikkat etmekteyiz. Titizlikle davranarak yaptığımız petek temizliğinde uygun kimyasal temizlik malzemeleri sayesinde eşyalarınıza ve peteklerinize zarar vermeden temizlemekteyiz. Peteklerin içerisine dolan tozlar, pislikler, tortullaşan kirler ısıyı verimli iletmemesini sağlamaktadır. Profesyonel kişiler tarafından yapılan temizliklerde sorun yaşanmamaktadır. Özellikle buhar makinesi sayesinde kolaylıkla ve zarar vermeden kısa sürede peteklerinizi temizleyip teslim etmekteyiz. Haftanın her günü uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın