0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Isısan Kombi Servisi

1753 kez okundu

Isısan Kombi Servisi

Isısan kombi servisi, 2005 yılından bu yana İstanbul’daki ekibi ile birlikte, kombilerinizin bakım ve arıza konusunda anlık olarak hizmet veren profesyonel bir şirkettir. İstanbul Isısan kombi servisi, uzman ekibi ve profesyonel alt yapısı ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Uzun yıllar alanında uzman bir şekilde hizmet veren firmamız, Isısan kombi tamiri, bakım, onarım ve en önemlisi de yeni aldığınız ürünlerin gerekli montajında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinden dolayı her zaman tercih edilen firmamızdan sislerde hizmet alabilirsiniz. Gerek yedek parça değişimi, gerekse kombi bakımı gibi hizmetlerden en kısa sürede faydalanabilmeniz için İstanbul Isısan Kombi Servisi olarak uzman ekibimizle hizmete hazırız.

Tercih edilen firmalar arasında yer alan şirketimiz, servis hizmeti kapsamında işinde tecrübeli, hızlı,  kaliteli servis anlayışıyla birlikte müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, konusunda uzman kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kombinizin verimli çalışabilmesi ve yüksek performans gösterebilmesi için bakım uygulamaları aksatılmadan uzman ekibimiz tarafından kontrol edilecektir.

Kış mevsiminde ısıtma ile ilgili olarak kombilerde bazı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların kısa sürede giderilmesi adına uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz takdirde adresinize en kısa zamanda ulaşılacak ve gerekli işlemler yapılacaktır.

Neden Isısan Kombi Servisi?

Uzman ekibiyle ve profesyonel alt yapısı ile birlikte işini bilen, disiplinli ve aynı zamanda eğitimli kadrosuyla kombilerinizdeki sorunları gidererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Isısan kombi servisi, uzman kadrosu ile haftanın her günü kesintisiz olarak hizmet sağlamaktadır. Teknik ekip, evinizdeki ya da iş yerinizdeki kombilerin bakım ve onarımını sağlarken, olabildiğince çabuk çözüme kavuşturma eğiliminde olacaklardır. Kombilerinizde görülen sorunların giderilmesi konusunda destek verilmesinin yanında, kombinizin performansının da artırılması için gerekli çalışmayı yapmaktadır. Bunların yanı sıra sürekli olarak veya ara ara devam eden arızalarınızı da kesin çözüme kavuşturarak kalıcı bir şekilde sorunu gidereceklerdir.

Uzman ekibimiz ve profesyonel alt yapısıyla huzurunuza çıkan firmamız, müşterilerimize her konuda güven vererek hizmetini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bu güveni verirken de siz müşterilerimizden hiçbir beklentisi olmamaktadır. Kombilerinizle ilgili yaşamış olduğunuz sorunlarınızı hiç tereddüt bile etmeden firmamızla iletişime geçerek, en kaliteli ve güvenli hizmeti alabilirsiniz. Kış ayarında yaşadığınız kombi sorunlarınızla artık servis arayışı içerisine girmeniz gerek kalmadı. Çünkü artık uzman kadrosuyla teknik ekibimiz her daim yanınızda olacak ve desteğini verecektir.

 

Isısan Kombi Arızaları

Kış mevsiminin de gelerek havaların soğuması sebebi ile kombilerde arızaların artması ve bunun yanı sıra kombilerin bakımının önemi de artmış durumda. Her marka kombilerde yaşanan arızalar olduğu gibi Isısan kombilerde de arızalar yaşanmaktadır. Bunun sebebi rutin kontrollerin ve bakımının yaptırılmamasındandır. Isısan kombi arıza sebebi diğer kombilerdeki gibi kombi ve peteklerin bakımının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Gerekli bakım yapılmadığı takdirde de doğalgaz faturası yüksek bütçeli olarak karşımıza çıkıyor.

Arızaların zamanında yaptırılması, dış etkenlere veya yoğun olarak kullanıma da bağlı olarak kombi üzerindeki parçalarda aşınmalara sebep olabilmektedir. Bunların yanı sıra ekibimiz haricindeki işinde uzman olmayan kişilerin kurulum ve kullanıcı hatalarından dolayı, bu soğuk günlerde başınıza dert olabilmekte ve yüksek faturalar ödemenize sebep olabilmektedir. Tanımadığınız kişilerden hizmet almak yerine her zaman için tercih edilen firmalar arasında gösterilen firmamız ile çalışarak alabileceğiniz en kaliteli hizmete sahip olabilirsiniz. Karşınıza çıkan bu arızaların giderilmesi konusunda Isısan kombi teknik servis ekibimiz ve profesyonel alt yapısıyla, oluşan arıza ve bakımları en kısa süre içinde giderip sıcak bir ortamda yaşamınızı sürdürmenize olanak sağlamaktadır.

Bakım ve Onarım Süreci

Haftanın her günü Isısan kombi bakımı, kombi montajı veya kombi arıza servisi işlemlerinde uzman ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Eğitimli kadrosu sebebiyle çokça tercih edilen servisimiz müşteri memnuniyetini göz önüne alarak çalışmaktadır. Kombinizden en üst düzeyde verim almayı her müşterimiz gibi sizler de istemektesiniz. Yüksek performanslı verim alırken, yüksek doğalgaz faturalarını da minimuma indirmek için periyotlu bir şekilde kombi bakımının yapılması şarttır. Isısan kombi bakımında ise; hem kombi hem de kombi peteklerinde yapılacak olan bakımı kapsamaktadır.

Kombi modellerinde en sık görülen sorunlardan birisi peteklerin yeteri kadar ısı sağlayamamasıdır. Bunun için de petek temizliğinin önemi oldukça fazladır. Çünkü ısı problemine karşı kombinin derecesi artırıldığında yüksek gelen faturalar sonucu müşterilerimizin memnuniyetsizliğine sebep olacaktır. Uzman ekibimiz ile kombinizin uzun ömürlü olması açısından ve aynı zamanda da faturalarınızın daha düşük bütçeli gelmesi açısından kombi ve petek temizliğinin aksatılmadan yaptırılmasına özen gösterilmelidir.

Isısan kombi bakımı sırasında arıza servisi ekipleri tarafından müdahale edilmesi gereken bir arıza olduğunda, yedek parça değişimine gerek duyulabilir. Yedek parça değişimi gereken durumlarda da, servis ücreti yansıtılır. Servis ücretleriyle ilgili olarak kombide meydana gelen arızanın büyüklüğüne göre ücrette farklılık göstermektedir. Sadece teknik işlem yapılması durumunda ise; düşük servis ücretleri faturaya yansıtılmaktadır.

Isısan kombi servisi fiyatlarını belirlerken genel olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla yedek parça değişimi yapıldığında, %100 orijinal yedek parçalar kullanılarak değişim yapılır ve fiyat konusunda gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır.

Kombinize orijinal olmayan parçaların kullanılması durumunda, kombinizde gün geçtikçe farklı sorunlara yol açabilir ve verim alamayıp yüksek faturalar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden her zaman tercih edilen Isısan özel kombi servisimizle çalışmanız, sizin memnuniyetinizi sağlamak adına bizlerin de en kalite ve en iyi hizmeti sunabilmemiz açısından önem arz etmektedir. Bizler, uzman ekibimiz ve profesyonel alt yapısı ile müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunabilmek adına, Isısan kombi servisi fiyatlarını minimuma çekerek yaşanılan sorunlara kalıcı çözümler getirerek, aynı sorunların tekrarlanmamasını sağlayacak ve en hesaplı müdahalelerde bulunacağız.

Siz değerli müşterilerimiz de sorun yaşadığınız kombiniz ile ilgili gerekli işlemlerin yapılabilmesi için ve aynı zamanda sorunun da en kısa sürede ve kalıcı olarak çözümlenebilmesi için Isısan Kombi Servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 Nasıl İletişime Geçebilirim?

Arıza veya bakım konusunda uzman ekibimiz ile iletişime geçerek sorununuzun giderilmesi için destek talep edebilirsiniz. İstanbul Isısan Kombi Servisi ile iletişime geçmek için randevu almanız yeterli olacaktır. Randevu aldığınız takdirde adresinize uzman personel ekipler gelerek hemen arıza tespitini yapıp onarımı başlatacaklardır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın