0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Hürriyet Kombi Servisi

585 kez okundu

Hürriyet Kombi Servisi

Doğalgazın ucuz ve temiz bir yakıt alternatifi olması nedeniyle son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Kolaylığı ve pratikliği ile kombiler doğalgazla ısınmada en çok kullanılan ısınma cihazı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu cihazların bakımı kombinizin daha uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir. Bu nedenle 6 ayda bir kombinizin periyodik bakımını Hürriyet kombi bakımı ile yaptırmanız gerekmektedir. Böylece kombinizi çok daha uzun yıllar kullanma şansına sahip olacaksınız.

Arızalara Kendiniz Müdahale Etmeyin

Kombi arızaları uzman müdahalesi gereken bir işlemdir. Gözlemlediğiniz arızalara sizin müdahale etmeniz arızanın daha da büyümesine sebep olabilir. Bu nedenle kendiniz müdahale etmek yerine Hürriyet kombi arıza ile iletişime geçerek arızanın uzman personel ile tamirinin gerçekleştirilmesini sağlamanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Doğalgaz Şakaya Gelmez

Doğalgaz, ölümlü kazalara bile neden olabilen ve ihmal edilmemesi gereken bir enerji kaynağıdır. Evlerinizde kullandığınız doğalgazla çalışan cihazlarda karşılaşabileceğiniz en ufak bir arıza hayatınızı riske atabilecektir. Bu nedenle karşılaştığınız arızalarda mutlaka en kısa zamanda tamirini yaptırmalısınız. Özellikle kombi birçok evde kullanılmaktadır. Bu cihazlardaki arızalar Hürriyet kombi tamiri ile güvenli bir şekilde giderilmektedir.

Hızlı Hizmetin Keyfini Çıkarın

Kombiler, evlerde ısınma ve sıcak su ihtiyacı için çok fazla ihtiyaç duyulan cihazlardır. Bu nedenle karşılaşılan sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmalıdır. Çözüm süresi uzadıkça evdeki işler yarım kalacaktır. Siz de kombinizdeki sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini istiyorsanız Hürriyet kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın