0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Horhor kombi servisi

436 kez okundu

Profesyonel Kombi Servis ve Tamir Hizmeti

Kombiler özellikle kış aylarında yoğun olarak çalışmaktadır. Kış aylarında 7/24 durmadan çalışan kombilerinizi nasıl daha sağlıklı kullanacağınız ya da bakımları konusunda destek alabileceğiniz bir firma arayışında iseniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Horhor kombi servisi alanında hizmet veren firmamız kombinizin her türlü teknik servisini sağladığı gibi bakım, onarım ve yedek parça değişimlerini de yapmaktadır. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız kombi alanında her türlü kaliteli ve düzenli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Gerekli eğitim ve bilgiye sahip çalışanlarımız kombilerinizin bakımlarını yılda iki defa yaptırmanız gerektiğini vurgulamaktadır. Horhor kombi bakımı sırasında kombinizin tüm aksamları detaylı bir şekilde kontrol edilir. Evinizde herhangi bir değişikliğe lüzum görmeden kısa sürede kombi bakımınızı gerçekleştiren çalışanlarımız bu süreçte nasıl kullanacağınız ya da bakımları ne zaman yaptırmanız konusunda da siz değerli müşterilerini bilinçlendirmektedir. Kombi bakımları profesyonel bir firma tarafından yapıldığı sürece istenilen sonuç alınır. Bu yüzden kombi bakımları konusunda güvenebileceğiniz bir firmadan destek almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Kombi arızaları ciddi boyutta olduğu için önemsenmesi gereken arıza grubundadır. Kombinizin üzerinde yanıp sönen ışıklar sizi rahatsız ettiyse ve arıza olduğunu düşünüyorsanız firmamızı arayarak bu konuda uzaktan danışman desteği alabilirsiniz. Horhor kombi tamiri hizmetimizde amacımız yerinde müdahale yaparak kısa sürede kombi sorununuzu çözüme kavuşturmaktır. Bu sürede meydana gelecek tüm aksaklıklara karşı da malzeme tedarik ederek sorununuza hızlı çözümler ararız. Kombi arızalarınıza ekonomik çözümler sunan firmamızda her şey belli bir düzen ve kural çerçevesinde ilerlemektedir.

Uzun vadede ve yüksek performansta bir kombi kullanmak ve bundan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız peteklerinizin bakımına da özen göstermeniz gerekir. Petek temizleme ayrı bir işlem olmayıp genellikle kombi bakımımıza dahil ettiğimiz bir işlemdir. Horhor petek temizleme konusunda profesyonel hizmet veren firmamız peteklerinizi sökmeden içinde biriken toz ve kirleri profesyonel makineler ile gerçekleştirmektedir. Bu işlemi yaparken evinizin düzeninizde herhangi bir değişiklik yapmanıza da gerek yoktur. Temizlenen petekleriniz ve yapılan kombi bakımlarınız sayesinde kış aylarınızı daha sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın