0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Termodinamik Kombi Servisi
Termodinamik Kombi Servisi
Termodinamik Kombi Servisi Doğalgazlı evlerin vazgeçilmez makineleri olarak bilinen kombiler, günümüzde sayısı çok olan kombi üreticileri tarafından sürekli olarak tedarik ediliyor. Ülkemizde ise kombi kültürü kalıplaşmış markalar eşliğinde ilerliyor. Bu markalardan en çok kullanılan, tanınan ve bilinenler artık hemen hemen her evde yer alıyor. Bu markalardan biri de Ter..
850 kez okundu
Devam
Ariston Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Evlerde yaz kış kullanılan kombilerin bakımının zamanında yapılması özellikle daha uzun süre kaliteli kullanım imkanı sunması nedeni ile önemlidir. Yapılacak bakım ve onarım işlemlerinde Ariston kombi servisi uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Taleplerinize göre adresinize gelecek olan ekip şikayetlere göre kontrolleri sağlayarak bu şekilde soru..
1196 kez okundu
Devam
Lynx Kombi Servisi
Lynx Kombi Servisi
Lynx Kombi Servisi Firma olarak garantisi bitmiş kombilerinizle ilgili her sorunda sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca garantisi bitmiş kombilerinizde yapılan tamirat, onarım ve parça değişikliği firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Lynx kombi servisi olarak kombilerinizle ilgili her sorunda alanında uzman kişilerden oluşan ekibimizle birlikte gece gündüz i..
127 kez okundu
Devam
Buderus Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi Alman kombi firmalarından bir diğeri olan Buderus kombi, ısıtma sektöründen öncü olan firmalardan biri olarak bilinmektedir. Oldukça köklü olan Buderus firmasının temellerinin 1731 yılına kadar vardığı söylenmektedir. Söz konusu firma uzun yıllar dayanabilen ve işlevini sürdürebilen kombiler üretmesiyle bilinmektedir. Söz konusu firmanın İstanbul ba..
1432 kez okundu
Devam
Alarko Kombi Servisi
Alarko Kombi Servisi
Alarko Kombi Servisi Kış aylarında devamlı olarak kullanılan kombilerin zaman içinde performansının düşmesi daha fazla doğalgaz harcansa da etkili ısıtma sağlanamamasına neden olmaktadır. Toz, kir ve tortu nedeni ile oluşan arızalara maruz kalmak istemeyenlerinde düzenli olarak bakım yaptırmaları gerekir. Kombi alanında uzman olan ekip ile verilen Alarko kombi servisi h..
985 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın