0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Petek Temizleme
Petek Temizleme
Petek Temizliği Kombilerin ısınmamızı sağlayan bağlantılarından olan petekler, evin çeşitli yerlerine konarak, tüm odalarda sıcaklık derecesinin aynı olması için çalışırlar. Izgaralı bir yapısı olan peteklerin kullanılsa da kullanılmasa da evin içindeki toz ve akarlar nedeniyle tıkanması söz konusudur. Bu tıkanıklık, kirli hava yaratmasının yanı sıra, ısınma konusunda..
1349 kez okundu
Devam
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı Kurulduğumuz günden bu yana en iyi ekipmanlar ve uzman personelle ev ve işyerlerine doğalgaz tesisatı yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tesisat sizi yıllarca mutlu edecek kalitededir ve yaptığımız tesisat firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. Doğalgaz Sayacı  Nasıl Monte Edilir? Olası tehlike anları için gaz kesme vanaları kolay ulaş..
992 kez okundu
Devam
Petek Tamiri
Petek Tamiri
Petek Tamiri Alüminyum peteklerin tamir ve bakımları düzenli bir şekilde yapılması gereken işler arasındadır. Alüminyum peteklerin en sık arıza çıkardığı konu radyatörün delinmesidir. Bu delikleri kapatan ilaçlar ile petek tamiri yapılmaktadır. Ancak eğer peteğinizdeki kaçak kimyasal ilaçla kapanmayacak kadar büyükse ve yerini biliyorsanız, bunu çözmek için kaynak ya..
2797 kez okundu
Devam
Baxi Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Sektörde uzun yılardır faaliyet gösteren firma olarak kombi konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerin verilmesinde aktif rol oynamaktadır. Gerek dönemsel bakımları gerekse arıza sonucu gerekli olan acil baxi kombi servisi açısından hizmet verilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır bir şekilde personel yeterliliğine sahip olunmaktadır. Kom..
547 kez okundu
Devam
Doğalgaz Tesisat Tamiri
Doğalgaz Tesisat Tamiri
Doğalgaz Tesisat Tamiri Uzun yıllardır doğalgaz tesisatı, doğalgaz tesisat tamiri ve petek tamiri gibi konularda müşterilerimize hizmet vermekte, doğalgaz tesisatı yapan firmaların içinde ilk sırada yer almaktayız. Doğalgaz tesisatı gibi bilgi, beceri ve uzmanlık isteyen alanlarda işi uzmanına bırakmak gerekir; çünkü yapılacak en küçük bir hata ilerde daha büyük sıkıntıl..
811 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın