0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Harmantepe Kombi Servisi

705 kez okundu

Harmantepe Kombi Servisi

Kış mevsiminin oldukça sert geçtiği şu dönemlerde birçok evde kombiler evleri ısıtabilmek için yoğun bir mesai vermektedir. Eğer kombinizin bakımını henüz yaptırmadıysanız kombiniz sizi her an yarı yolda bırakabilir. Böyle kötü bir senaryoyla karşılaşmak istemiyorsanız kombinizin bakımını Harmantepe kombi bakımı ile en kısa sürede yaptırmalısınız.

Kombi Bakımında Yapılan İşlemler

Birçok kişi yetkili olmadığı halde kombi bakımı yaptığını iddia etmektedir. Bu kişiler kombinizin içini şöyle bir açıkgöz kararı baktıktan sonra kombinizin bakımını yaptığını söyleyerek sizden yüksek ücretler alabilir. Bu kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız. Gerçek bir kombi bakımında kombinizin limit sensoru kontrol edilmelidir. Gaz kaçağı ve su sızdırma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Genleşme tankı, bar basıncı, kalorifer yanma durumu, pislik tutucu filtresi incelenmeli arıza varsa bunun tespiti sağlanmalıdır. Bütün bu işlemler Harmantepe kombi servisi tarafından ince bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğer cihazınızda herhangi bir arıza varsa bu arızalar hemen tespit edilerek size bildirilir. Onay vermeniz halinde garantili bir şekilde Harmantepe kombi tamiri gerçekleştirilir.

Kombiniz Emin Ellerde

Kombinizde çıkabilecek arızalar canınızı sıkabilir. Ancak arızanın düzgün bir şekilde giderilmemesi daha da sinir bozucu olabilecektir. Bu nedenle kombinizdeki arızayı güvendiğiniz bir servise yaptırmanız çok önemlidir. Siz de Harmantepe kombi arıza ile kombinizdeki arızaların itina ile onarıldığından emin olabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın