0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Halkalı Lambert Kombi Servisi

288 kez okundu

Evlerde, iş yerlerinde, yaşam alanlarında önemli işlevleri olan kombiler su ısıtma ve ısı elde etme amacı ile kullanılırlar. Mevsime göre kombinin hangi işlevinin tercih edileceği belirlenir. Kombilerin düzenli olarak bakımlarının yapılması kullanım sırasında olan sorunların engellenebilmesi için önemli bir ayrıntıdır. Özellikle kış mevsimlerinde kombilerin arıza yapması istenen bir durum değildir. Soğuk havalarda kombinin çalışmaması ortamın ısıtılamayacağı anlamına gelir. Kombilerin arızalarının giderilmesi noktasında ise seçilecek teknik servisin deneyimi ve uzmanlığı önemli bir noktaya gelir. Servis kombiler konusunda ne kadar bilgiye sahip ise arızanın giderilmesi de o kadar kısa sürecektir. Halkalı Lambert kombi servisi olan firmamız sizlere kombilerinizin arıza yapması halinde gereken bütün desteği verecektir.

 

Kombi Arızalarının Tamiri

Kombilerde çeşitli nedenlerden dolayı arıza meydana gelebilir. Su pompalama sistemleri, ateşleme mekanizmaları, filtreler gibi farklı bölümlerden oluşan kombilerde küçük ya da büyük arızalar çalışmalarını tamamen engeller. Bu durumda arızaya müdahale etmek yerine teknik servisten destek almak en mantıklı çözümdür. Teknisyen kombide bulunan arızayı tespit ettikten sonra gerekli tamiri yapacaktır. Kombilere uzman olmayan kişilerin müdahale etmesi telafisi çok daha zor hatalara neden olabilir. Kombinin tamamen değişmesine kadar varan sonuçlar ortaya çıkabilir. Ayrıca parça değişimi de son derece hassas bir konudur. Uygun olmayan bir parça kombinin çalışmasını engeller. Halkalı Lambert kombi servisi arızalarınızı en kısa sürede giderir.

 

Kombi Bakımları Nasıl Yapılmalıdır?

Kombilerin arıza yapmasının önüne geçmek için düzenli bakımlarının yaptırılması gerekir. Genel olarak kombi bakımları kış başı ve kış sonu olarak planlanır. Böylece kombi ısıtma sistemine geçtiğinde gözden geçirilmiş olur. Bütün bir kış çalışan kombi ise yaz başladığında temizlenir ve kışın tortuları giderilir. Kombilerin bakımı sırasında ana cihazın temizliği, filtrelerin bakımı, elektrik sisteminin elden geçirilmesi önemli detaylardır. Sonraki süreçte ise borular ve petekler kontrol edilir. Bütün düzenek tamamen temizlendikten sonra kombi kullanıma hazır hale gelir. Bu temizlik kombinin verimli çalışmasının anahtarıdır. Aksi halde boru ve petekler içinde olan birikmiş kirler kombiye kadar ilerleyerek çok daha büyük arızalara neden olur. Bu nedenle kombi bakımlarının aksatılmadan yaptırılması kombiden verim alınmasının en önemli ayrıntısıdır.

 

Teknik Servisin Önemi

Tek bir kombi markasının bile kendi içinde birçok modeli bulunur. Bu modellerin çalışma prensipleri diğerlerine göre faklıdır. Doğal olarak da mekanizmaları değişiklik gösterir. Kombiler arıza yaptığında ya da parçalarının değişme riski ortaya çıktığında model ile uyumlu bir seçim yapılması gerekir. Modele uygun olmayan parça seçimi kombinin arızasının büyümesine neden olur. Teknik servisin kombi modelleri konusunda yetkin olması gerekir. Bu da gerekli eğitimlerin alınmış olması ile ilgilidir. Kombi tamiri söz konusu olduğunda birçok kişi bu işi yapabileceğini iddia eder oysaki gerçek bunun tamamen dışındadır. Teknik serviste görev alanların kombiler konusunda bilgisinin yeterli olması kombinin daha kısa sürede tamir edilebilmesinin ve yapılan tamiratın kalıcı olmasının anahtarıdır.

 

Kombi Bakımı ve Tamirinde Sizlerleyiz

Uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip aletleri ile hizmet veren firmamız kombilerinizin arızalarından periyodik bakımlarına kadar sizlerin yanındadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra teknik ekibimiz adresinizde olacak ve kombinizin tamirini yapacaktır. Servis konusunda deneyimimiz ve sürekli kendimizi geliştirmemiz sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlar. Kombinizde arıza olması halinde ya da yıllık bakım planları yapıyorsanız bizi aramanızın ardından teknisyenimiz en kısa sürede adresinizde olacaktır. Halkalı Lambert kombi servisi için bizimle doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

- Halkalı kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Halkalı kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Halkalı kombi petekleri isitmiyor
- Halkalı kombi sıcak su az veriyor
- Halkalı kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Halkalı kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Halkalı kombi su dolmuyor
- Halkalı kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Halkalı kombi patlamalı çalışıyor
- Halkalı peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı petekler ısınmıyor
- Halkalı petekler çalışmıyor
- Halkalı kombi su kaçırıyor
- Halkalı ses yapıyor
- Halkalı çalışıyor sonra duruyor
- Halkalı kombi error veriyor
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı kombi ateşleme yapmıyor
- Halkalı su basıncı devamlı düşüyor
- Halkalı sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Halkalı kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Halkalı kombiden sıcak su gelmiyor
- Halkalı kombi kırmızı ışık yanıyor
- Halkalı kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Halkalı kombi pat pat ses yapıyor
- Halkalı üç yollu vana arızası
- Halkalı doldurma musluğu arızaı
- Halkalı fan motoru arızası
- Halkalı anakart arızası (eletronik)
- Halkalı plakalı eşenjör arızası
- Halkalı gaz valfi arızası
- Halkalı step motoru arızası
- Halkalı kombi kart tamiri
- Halkalı kombi tamirsici
- Halkalı 7/24 kombi servis
- Halkalı kombici
- Halkalı kombi tamircisi
- Halkalı kombi servisleri
- Halkalı kombi sıcak su ayarı
- Halkalı kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Halkalı kombiye elektirik gelmiyor
- Halkalı kombi şartel attırıyor
- Halkalı kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Halkalı kombi petekleri az ısıtıyor
- Halkalı kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Halkalı kombi yedek parça
- Halkalı kombi arıza kodları
- Halkalı Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Halkalı Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Halkalı Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Halkalı Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Halkalı Kombi Fan Motoru temizliği
- Halkalı Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın