0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı ECA kombi servisi

358 kez okundu

Kombi ev ya da iş yerinizde ısınma, sıcak su ve mutfak gazı gibi ihtiyaçlarınızı karşılayan elektronik cihazlardır. Küçük boyutlu olan bu cihazlar kapalı alanlar kullanılmaktadır. Mutfak ya da mutfak balkonlarına montaj eden kombiler farklı markalarda yeni teknoloji ile üretiyor. Ekonomik fiyatlarla hem ısınma hem mutfak gazı hem de sıcak suyunun karşılayan kombiler, küçük olup fazla yer kaplamaması hem de pratik olmaması tercih edilebilirliğini artırıyor. Ancak kombiler düzenli çalışan cihazlar olduğundan dolayı zamana zaman arıza yapmakta veya bakıma ihtiyaç duymaktadır.  Günümüzde en lider markalar arasında yer alan ve tercih edilebilirliği yüksek olan Eca markalı kombiler de her ne kadar kaliteli markalar olsa da elektronik cihazlar olduğundan dolayı büyük küçük arızalar çıkarmaktadır. Böyle bir durumda tüketiciler de Eca kombi servisi arayışı içine girmektedir. Eğer halkalı ya da çevresinde ikametgâh ediyorsanız ve Halkalı ECA kombi servisi kurumsal firmamız dan hizmet alabilirsiniz.

 

Halkalı Eca Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Uzun yıllar önce Halkalı’da faaliyetlerine başlayan kurumsal firmamız, zamanla hizmet ağını geliştirerek bulunduğu şehrin tamamına hizmet verebilen kapasiteye gelmiştir. Halkalı Eca kombi servisi denildiğinde referansı yüksek firmalar arasında ilk sıralarda yer alan servisimiz Eca markalı her çeşit kombini bakımını, tamirini, montajını ve yedek parça değişimi, petek temizliği ve bakımı profesyonel işçilik ile gerçekleştirmektedir.   

 

Kombi Tamiri Hizmetinin Önemi

Halkalı eca tamiri ve kombi bakım merkezi olarak bütün Eca müşterilerinin kombilerinde karşılaştığı her türlü sorunlara kısa zamanda kalıcı ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Eca markası kombilerde her ne kadar kaliteli cihazlar olsa da devamlı çalıştıklarından dolayı zaman zaman servise ihtiyaç duymaktadır. İşinin ehli uzman ve bu konuda iyi eğitim almış servisler tarafından tamir edilen ya da bakımdan geçen kombiler ilk günkü performansı ile çalışmaya devam eder. Kombilerin bakımların yapılmaması ya da arızalarının önemsenmemesi gibi ihmaller, hem güvenlik açısından ciddi bir risk olabileceği gibi kombinin zamanla hasar görmesine ve geri dönüşü olmayan sorunlar çıkarmasına neden olmaktadır. Kombilerin çok önemli olduğu göze alındığında kombi servisinin çok önemli olduğu görülmektedir.

 

Halkalı Eca Kombi Bakımı

Halkalı eca bakımı ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulan uzman kadromuz, Eca kombilerinizi ilk aldığınız performansa sahip olmasın sağlıyor. Kombi bakımı kombinizin iç kısmının ve parçalarını gelen kontrolden geçirilmesi ve filtre ya da parçalarından oluşan kir, yağ, mikrop ve tozların temizlenip yok edilmesi işlemidir. Basit bir iş gibi görünse de kombi konusunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler kombi bakımı işine asla girmemelidir. Eca kombi bakımında yer alan personellerimiz kombi bakımlarında şu işlemleri gerçekleştiriyorlar;

  • Kombide var olan sular boşaltılır
  • Genleşme tankını havası ölçülüp, düşük olması halinde, hava basılır
  • Brülör ve yanma haznesinin temizliği yapılı
  • Gaz ayar kontrolden geçer.
  • Müşteri onayı ile arızalı parçalar tamir edilir
  • Daha sonra kombinin altı kısmında bulunan kalorifer filtresi temizlenir,
  • Bakım işlemi bittikten sonra kombiden boşaltılan su yeniden doldurulur.

Üç yollu vana sökülüp temizlenir. Hermetik tip kombilerde fan sökülüp temizlenir.

 

Kombi Bakımı Tamirinde Nerelere Dikkat Edilmelidir?

Gerek kombi bakımı gerekse de kombi tamiri olsun mutlaka için uzmanından hizmet alınmalıdır. Özellikle bakım hizmetleri yalnızca temizlik işlemi olarak görülmemeli genel kontrol olduğunu bilincinde olunmalıdır. Kombi bakım da oluşabilecek arızlar ya da mevcut arızalar da tespit edileceği için servis çağırmanız gerekmektedir. Kurumsal firmamız bu işi alanında çalışan iyi eğitim almış sertifikalı uzman personeller tarafından gerçekleştirmektedir.

Eğer arızası varsa ya da ileride arız çıkarabilecek sorunlar varsa onlar teknisyenler tarafında tamir edilir firmamız aynı zamanda Halkalı eca petek bakım hizmetleri ile de desteğiniz olmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın