0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Halkalı Bosch Kombi Servisi

172 kez okundu

Halkalı Bosch Kombi Servisi Son zamanlarda ısınma alanında en etkili yöntem olan doğalgaz kombi sayesinde işlevini görüyor. Kombi, gaz ve elektrik enerjisini kullanarak etrafa sıcak hava dağılımı yapar ve musluklardan sıcak su akmasını sağlar. Kışın evin sıcacık olması, sıcak su ile ellerimizi yıkayabilmemiz ve daha pek çok şey kombi sayesinde gerçekleşir. Fakat bazen kombiler arıza verebilir ve çıkan arızaya göre tamir işleminin yapılması gerekir.

Kombi servis firmaları bu durumlarda kişilere yardımcı olabilecek tek yerdir. Bu firmalar kombi servis konusunda tecrübelidir ve bu alanda oluşabilecek her probleme çözüm getirebilmektedirler. Bizler de Halkalı Bosch Kombi Servisi olarak kombinizin oluşturacağı her türlü arızayı tamir etmeye, kombinizin rutin bakımını yapmaya ve petek temizliğini yapmaya hazırız. Ne zaman ihtiyacınız olursa biz o zaman yanınızdayız. İstanbul Halkalı taraflarında oturuyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

 

Kombi Servis Firması Güvenilir Olmalı

Bir kombi servis firmasının müşterilerine iyi hizmet verebilmesi için öncelikle müşterilere güven vermesi gerekir. Bunun için ilk adımı anlaşma saatinde hizmete giderek yapabilirler. Müşteri firma servisini saat kaçta bekliyorsa o saatte gelmesini ister. Müşteriyi bekletmek, hele ki haber vermeden hizmet saatinde mekânda bulunmamak müşteride güvensizliğe sebebiyet verir. Bununla birlikte müşteriye gösterilen samimiyet ve aynı zamanda iş yaparken ciddiyetle hizmet verilmesi kombi servis firmasında olması gereken özelliklerdir.

Müşteriye olan saygı kaybedilmeden samimi bir dille kombinin çıkardığı arızayı ve yapılması gerekenleri anlatılmalıdır. Çünkü müşteri kombinin bir daha arıza çıkarmaması için neler yapması gerektiğini bilmek ister. Bizler de Halkalı Buderus Kombi arıza olarak müşterilerimizi memnun edecek seviyede hizmet sunmaktayız. Çünkü müşteri bizim için her şeyden değerlidir ve onların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamak bizim için büyük bir gururdur.

 

Kombi Neden Arıza Yapar?

Bu sorunun cevabı oldukça geniştir. Kombinin devir daim pompası bozulabilir ve bu durumda peteklere sıcak hava gönderemez. Bu durumda devir daim pompasının değiştirilmesi gerekir. Kombinin elektriği açık bırakılıp kendisi kapatılmadığında ortamı ısıtmak için kullanacağı çakmağı bozulabilir ve bu durumda çakmağın değiştirilmesi gerekir. Bununla birlikte gerekli bakımları yapılmazsa hava filtresi dolabilir ve bu durumda çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu durumda filtrenin temizlenmesi gerekir.

Kombinin arıza verebileceği pek çok etken bulunmaktadır ve her birinin uzman eller tarafından tamir edilmesi gerekir. Bizler de Halkalı Bosch Kombi Tamiri firması olarak tecrübeli ekibimiz ve tam takım teşkilatımız ile her türlü kombi tamirini yapabiliyoruz. Sizlerin de evinizdeki kombiden yaşadığınız problemler olursa sizlere de en iyi şekilde hizmetimizi sunmak isteriz.

 

Kombi Temizliğine Önem Verin

Sonradan kombinin arıza çıkarmaması için ve tehlikeli sonuçlar ile karşılaşmamak için kombinizin ve peteklerinizin temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız. Özellikle ilkbahar aylarında ve sonbahar aylarında kombi ve petek temizliğinin yapılması gerekiyor. Kış boyu yanan petekler içindeki suyu eskitir ve yaza temiz girmek için bu suyun peteklerden temizlenmesi gerekir. Bununla birlikte kombi kış boyu yandığı için filtresi dolmakta ve filtresinin boşaltılması gerekir.

Sonbahar aylarında da rutin bakım yapılmalıdır çünkü yaz boyu yanmayan kombi ve peteklerde tortulu su birikebilir. Kışa hazırlık yapmak açısından petek temizliği son derece önem arz ediyor. Bizler de Halkalı Bosch Petek Bakımı firması olarak müşterilerimize kaliteli bir şekilde kombi ve petek temizlik hizmeti sunuyoruz. Sizler de hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız firmamızın telefon numarasını arayabilirsiniz. Halkalı Bosch Kombi Bakımı firması olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın