0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi

3148 kez okundu

Yeni yapılanmaların gündemde olduğu Güngören ilçesinde kombili evlerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Bu nedenle kombilerin kullanımı artmakta, dolayısıyla elektrik  ile çalışan bu aletlerin arıza durumları da gündeme gelmektedir.

Herhangi bir nedenle kombinizin çalışmama durumu söz konusu olduğunda, ekibimizden destek alarak Güngören kombi servisi olarak ilk sırada yer alan ekibimiz, size sorunsuz bir destek sağlayacaktır. Kombinizin markası ve modeli ne olursa olsun genelde aynı sorunlar olduğu için çözümler de kolay olacaktır.

Kombilerin arızalanması durumunda iyi bir kombi servisi bulmanın zor olduğu durumlar söz konusu olduğu için, her zaman sizin için en uygun imkanları sunacak güvenilir ekibimiz, 7 gün 24 saat destek için hazır bekleyecektir.

Tüm markalar için ayrı uzmanlarımızın görev yaptığı kombi servislerimiz birçok mahalleye kısa sürede ulaşarak Güngören bölgesinde de etkili bir hakimiyete sahiptir. Kombileriniz için Güngören kombi bakımı kapsamında her mahalle için her zaman en uygun seçeneklerle servis ekiplerimiz tesisat ya da kurulum konusunda destek vermektedir.

Kombi Arızaları

En umulmadık anlarda mağduriyetler yaşatan kombiler oldukça zor durumda kalmanıza neden olabilir. Eğer iyi bildiğiniz ve hizmet kalitesinden emin olduğunuz bir servis yoksa işiniz daha da zorlaşacaktır.

Kombilerin arızalanması durumunda her zaman en kısa sürede destek verecek ekiplerimiz, kolay çözümler sunacağı arızalar için tüm markalarda uzmanlaşmış olan personellerimiz sayesinde Güngören kombi arıza destek taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz, sorunu tespit edip çözüm için çalışmaya başlayacaktır.

Güngören’in tüm mahallelerine hakim olan ekiplerimizin desteği ile her zaman profesyonel bir destek alacağınız firmamız arızaların çözümü için hizmetinizdedir.

Kombi Tamiri

Problemlerin tespit edilmesi ve en kısa sürede arızanın giderilmesi için  Güngören kombi tamiri hizmeti veriyoruz.

En deneyimli ve kombi tamiri konusunda uzman elemanlarımız her zaman en iyi şekilde destek verdiği seçeneklerle çözüm odaklı olarak hizmet vermektedir. Zaman kaybetmeden yapılan onarım işlerinden sonra herhangi bir aksama durumunda tüm riskler firmamızın garantisi altındadır.

Bu kapsamda en ekonomik şekilde destek alabileceğiniz servislerimiz, kısa sürede adresinize gelerek yerinde çözüm üretmektedir.

Acil Kombi Servisi

Acil arıza durumlarında size destek vermeye hazır bir şekilde hattın diğer ucunda bekleyen elemanlarımız, her zaman kolay çözümleri, ekonomik bir şekilde size sağlayacaktır. Güngören acil kombi servisi tüm İstanbul kentinin bir numarasıdır.

Güngören’in tüm mahallelerinde hizmet veren elemanlarımız, zaman kaybı yaşamanıza neden olmadan kısa sürede yerinde hizmet için adresinize gelecek ve tamir işlerini yapacaktır. Tamir edilmeyecek kadar bozulmuş durumda olan kombilerin ise değişmesini tavsiye ederek gereksiz masraflar çıkarılmasını da önlüyoruz.

En ekonomik servis seçeneklerimiz ve uygun fiyatlarımızla ilk tercihiniz olan ailenizin kombi servisi ekibimiz, 24 saat hizmetinizdedir.

Petek Temizliği

Her yıl bir iki kez temizletmeniz gereken kombilerinizin en kısa sürede verimli bir şekilde çalışması, petek temizliğine bağlıdır.

Peteklerin temizlenmesi için gerekli olan özel ekipmanlar ve sistemlerle her tür petek modelinde temizlik sağlıyoruz. Güngören kombi petek temizliği hizmetimizden kombinizin düzenli olarak bakımını yaptırmak için yararlanırsanız ekstra masraflarla uğraşmadan kombinizi düşük derecede yakarak da ısınabilirsiniz.  

Kombi temizliği konusunda da deneyim kazanmış elemanlarımız tüm bu hizmetleri en iyi kapsamda değerlendirmektedir.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Kombinizde bir sorun olmasa bile, doğalgaz tesisatında yaşanan herhangi bir sorun söz konusu olduğunda  Güngören doğalgaz tesisat tamiri için çözüm üreten ekibimiz, bakım ve onarım işleri için hizmetinizde olacaktır.

Kombinin onarımı sonrasında da özel sismik cihazlarımızda kontrol ettiğimiz tesisat sorunlarının çözümü ya da yeni bir tesisat yapılması için her türlü desteği ekonomik şekilde sunuyoruz.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Uzun yıllardır kombi arıza ve bakım konusunda hizmet veren ekibimiz, her zaman ekonomik servis ücretleri ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.  

En ekonomik çözümleri üreten elemanlarımız, müşterileri ile nasıl konuşacağını çok iyi bilen ve  saygıda kusur etmeyen kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı  Güngören kombi servisi hizmetimiz  farklı marka ve model kombilerin arızalarının tespiti ve çözümünde her zaman bize güvenebilirsiniz.

Firmamızı tercih ederseniz, her zaman güvenilir bir servise sahip olmanın ayrıcalığını yaşar, en iyi şekilde yararlanacağınız hizmetlerimizin ekonomik oluşu sayesinde paranız da cebinizde kalır.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Her istediğinizde kombi bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kombilerin her zaman en iyi şekilde bakımlarının yapılması, sorunsuz bir şekilde destek alma imkanınızın olması firmamızı tercih etmeniz için yeterli bir sebeptir.

Kombilerinizin kısa sürede kontrollerinin yapılması, acil durumlarda en kısa sürede ulaşabilecek bir ekibin bulunması her zaman gereklidir. Bu nedenle Güngören kombi bakımı için size uygun bir tarihte ekiplerimizi çağırarak kombinizin bakımını yaptırabilirsiniz.  

Bakımlarını yaptırdığınız kombilerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz ve ani kesintiler ve sorunlarla karşılaşmazsınız. Kombilerin bakımlarını her yıl bir kez yaptırmanız yeterlidir ve bu süre içinde olası sorunların çözümü için önlem almanız da mümkündür.

Güngören Mahallerine Servis Kolaylığı

Kısa sürede yerinde hizmet ilkesiyle hareket eden ekiplerimiz, bulunduğunu konuma  en kısa sürede ekibimiz adresinize ulaşır.

Bu nedenle kısa sürede acil durumlarda da müdahil olacak ekiplerimiz,  Güngören kombi bakımı hizmeti kapsamında ekonomik çözümler için de dize uygun koşulları sağlamaya uğraşmaktadır. Her zaman en doğru şekilde hizmet alacağınız ekiplerimiz, zaman ve para kaybetmeden kombilerinizin ve tesisat sorunlarınızın çözümünü sağlamaktadır.

Her zaman ve her yerde kombilerinizin bakımı ve onarımı konusunda bizi tercih ederek, güvenilir bir servis desteği alma imkanını yaşayabileceksiniz. Hemen bizimle iletişime geçip randevu alın, kötü sürprizlerle karşılaşmayın.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın