0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Gayrettepe Kombi Servisi

742 kez okundu

Gayrettepe Kombi Servisi

Kış mevsiminde önemi daha da artan kombilerin düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombiler ciddi sıkıntılar ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle kombinizin bakımını 6 aylık periyotlarla gerçekleştirmek için Gayrettepe kombi bakımı hizmetimizden faydalanmanızı öneriyoruz. Uygun fiyatlarla gerçekleştireceğiniz bu bakım sayesinde doğalgaz kullanımını da en aza indirmiş olacaksınız. Bu da aile ekonomisi için oldukça önemli bir kar elde etme fırsatı demektir.

Güler Yüzlü Hizmet

Bütün personelimiz müşterilerimizle güler yüzlü bir şekilde iletişim kurmaya büyük önem vermektedir. Çünkü biliyoruz ki güler yüzle yapılan bir iş mutlaka başarılı olmaktadır. Bu nedenle işimi yerine getirirken buna çok özen göstermekteyiz. Siz de servisimizden Gayrettepe kombi arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren güler yüzlü olmamızın verdiği pozitif enerjiyi hissedebileceksiniz.

Kombi Petek Temizliği İhmale Gelmez

Kombinizin bakımının yanında peteklerin temizliğini de mutlaka belirli aralıklarla yaptırmanız gerekmektedir. Böylece hem kombinizin daha rahat çalışmasını hem de yakıttan tasarruf sağlamış olursunuz. Bunun için servisimizi arayarak Gayrette kombi petek temizliği hizmeti almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Alanında özel olarak yetiştirilmiş deneyimli personelimiz kısa bir zaman içinde peteklerinizin temizliğini yapacaktır. Peteklerinizin temizliğinden hemen sonra peteklerinizin çok daha iyi bir şekilde ısıtma sağladığını fark edeceksiniz.

Geniş Servis Ağı

İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren Gayrettepe kombi servisi, geniş servi ağı sayesinde Gayrettepe bölgesinde de hizmetlerine yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu bölgedeki kombi arızalarına nitelikli personeli ile hızlı bir şekilde müdahale edebilen servisimiz arızaların giderilmesi için yoğun bir çaba harcamaktadır. Bölgedeki evlerde bulunan kombilerin arıza yapması durumunda profesyonel bir şekilde Gayrettepe kombi tamiri hizmeti sunan servisimiz yaygın servis ağıyla da müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı bilmiştir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın