0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fikirtepe Kombi Servisi

603 kez okundu

Kış aylarının soğuk günlerinde kombiler tarafından ısınma sağlanmaktadır. Yeni yapılan konutlarda doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Eski yapılı konutlarda doğalgaz tesisatı bulunmadığı için kendileri döşeterek ısınmalarını sağlamaktadırlar. Kombilerde oluşan bakım, arıza gibi tüm hizmetler için Fikirtepe kombi servisi tüm ekibiyle hizmetinizdedir. Birçok marka ve modelde bulunan kombiler farklı arıza kodlarına da sahiptir. Tercih ettiğiniz marka ve modeldeki kombinizin düzenli olarak bakımlarını yaptırmanız verimli kullanabilmenizi sağlamaktadır. Firmamızı tercih ederek bütün isteklerinize cevap bulabilmektesiniz.

Isıtma tesisatında en önemli yere sahip olan kombiler mekanik ve elektronik parçalara sahiptirler. Her parça farklı işleve ve göreve sahiptir. Bazen kombinin kullanıldığı ortamdan, bazen kullanıcı hatasından farklı sorunlar oluşmaktadır. Ayrıca zamanında yaptırılmayan kombi bakımları da daha sonra kombilerde arıza olarak karşınıza çıkmaktadır. Fikirtepe kombi bakımı firması olarak kombilerinizin bakımını yaparken, tecrübeli çalışanlarımız ilk önce kombinin suyunu boşaltıp sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktadır. Sonra da kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri temizleyip, nemli bir bez ile silerek işlemi tamamlamaktadır.

Tek bir düğme ile çalıştırılan ısınma, sıcak su ve mutfaktaki ocaklarda kullanılan doğalgazın en önemli ileticisi olan kombiler hayatımızda büyük kolaylık sağlamaktadır.  Kombilerde oluşan sorunların göstergesi olan arıza kodlarının sorunun çözümü için etkisi çok büyüktür. Ancak her kombi markasının kendine ait arıza kodları vardır. Bu yüzden ilgili kişilerden hizmet almanız gerekmektedir. Her türlü sorunlarınızın çözümü için Fikirtepe kombi tamiri firması olarak, sizlere hemen yardımcı olmaktayız. Firma olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle ve garantili hizmetimiz sayesinde memnuniyetinizi garantilemekteyiz.

Doğalgazın iletimini sağlayan kombilerden sonra peteklerin de ısınma için önemi oldukça büyüktür. Isınmayı sağlamak için sadece kombilere değil peteklere de bakım yaptırılması gerekmektedir. Fikirtepe petek temizleme olarak peteklerinizi temizlerken kullandığımız malzemeler ve ekipmanları zarar vermeyecek şekilde tercih etmekteyiz. Temizlik yapılırken buharlı makinenin vermiş olduğu basıncın etkisiyle peteklerin içerisinde yer alan toz parçaları aşağı doğru itilerek kısa sürede temizlemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın