0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Lynx Kombi Servisi

62 kez okundu

Fatih Lynx Kombi Servisi Yıl boyunca kullanılan sıcak su ve kış aylarında büyük rahatlık sağlayan sıcak ortamların vazgeçilmezi kombiler hayatımızda büyük bir öneme sahip olmaktadır. Kullanıcılarının kahramanı haline gelen bu cihazlar sunduğu hizmet karşılığında sadece yıllık bakımlarına özen gösterilmesi halinde kesintisiz çalışma sergileyebilmektedir. Yılda bir kez yaptırılması uygun görülen ve bunun da kış aylarına hazırlık açısından son bahar aylarında yaptırılması önerilen kombi bakımlarınızı Fatih Lynx kombi servisi hizmetleri içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Yıl boyunca kullanılan bu cihazlar için yaptırılması gereken bakımlar oldukça önem taşır. Öncelikle sağlıklı ve sorunsuz çalışma potansiyeline sahip olması için gerekli olan bakımlar, sonrasında cihazdan alınabilecek verimli ısın alınması ve tasarruf sağlanması için aktif rol oynamaktadır.

Kombi Kullanımında Yapılan Yanlışlar

Kombi kullanıcıları kombileri kullanırken birtakım yanlışlıklar yapabilmektedir. Öncelikle yanlış kombi kullanımlarının önüne geçmek adına çağrı merkezlerimle dilediğiniz zaman iletişime geçerek detaylı bilgi erişimine sahip olabileceğinizi belirtmek gerekir. Diğer taraftan kombi kullanıcıları tesisat suyunu sürekli boşaltmaktadır. Bu yanlış cihazın tesisatına çok fazla kireç kalıntısının olmasına neden olmaktadır. Yine tesisata fazla su basılması da suyun basınç ayarlarının düşmesine ya da yükselmesine neden olabilmektedir. Kombilerin ihtiyaç duyduğu Fatih Lynx kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmetlerinin alınmaması ve alınmadığı halde kullanıma devam edilmesi de yanlış bir kullanım olmaktadır. Gece yatarken veya evde olunmayan saatlerde kombiyi kapatmak da yanlış bir kullanım olmaktadır. Ortamın tamamen soğumasına ve dolayısı ile tekrar açıldığında uzun süre ısınmadığı gibi fazla enerji sarfiyatına neden olmaktadır.

Kombi Bakımının Avantajları ve Önemi

Kombi kullanıcıları kombi bakımlarını çeşitli nedenler ile ertelemekte ya da yaptırmamaktadır. Oysaki kombi bakımlarını yaptırmadığınız her an bir arızanın patlak vermesi durumu söz konusu olmaktadır. Sadece herhangi bir arızanın olması maddi kayba yol açabilir ancak gaz kaçağı gibi sorunlar can güvenliğinizi yok eder. Bu nedenle kombi bakımlarını ihmal etmemeniz kombi arızalarının erken tespit edilmesine ve Fatih Lynx kombitamiri hizmetleri ile arızaların büyümeden onarılması sağlanmaktadır. Kombi bakımları muhtemel tüm arızaların engellenmesine ve erken fark edilerek onarılmasında etkin rol oynamaktadır. Beklenmedik arızaların baş göstermesi durumları ortadan kaldırılarak hem maddi kayıplar yaşanmamakta hem de can sağlığınız güven altına alınmaktadır. Ayrıca cihazın çeşitli arızalar ile yıpranması engellenmekte ve cihazın kullanım ömrü uzatılmaktadır.

Kombi Arıza Nedenleri

Kombi arızaları yanlış kullanımlar doğrultusunda kullanıcı hataları, ani elektrik kesintileri aracılığı ile çevresel etmenler, kurulum hataları gibi çeşitli sebeplerle ortaya çıkabilmektedir. Ancak sürekli belirttiğimiz gibi bu nedenlerin haricinde en çok da Fatih Lynx kombi arıza durumlarının kontrol edilmemesi ve kombi bakımlarının önemsenmemesi ile çıkmaktadır. Düzenli olarak bakım yaptırılan cihaz bir dahaki bakım çalışmasına kadar ciddi arızalara neden olmamaktadır. Bu durumların göz önünde bulundurulması fabrikasyon değerlerine uygun çalışan kombilere ulaşmak için son derece önem taşımaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın