0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Leopart Kombi Servisi

55 kez okundu

Fatih Leopart Kombi Servisi Kombi kullanıcılarının kombi kullanımında sahip oldukları hizmetin kesintisiz devam etmesi, herhangi bir arıza durumunda çözüme kavuşturulması veya çeşitli kombi sorunları için FatihLeopart kombi servisi hizmetleri devreye girerek sorunların çözülmesi sağlanmaktadır. Yılların verdiği deneyimler ile kaliteli kombi hizmetleri sunulmakta ve daima daha iyisi olmak adına çalışılmaktadır. Kombi servis hizmetleri kapsamında her geçen gün daha kaliteli çalışmaların yapılması ve müşteri memnuniyetinin kazanılması için gerekli tüm detaylar dikkate alınmaktadır.

Kombi Bakımında Ne Yapılır

Kombi bakımlarında cihazın derinlemesine temizliği ve bağlantı noktalarının arıza kontrolleri yapılmaktadır. Detaylı belirtmek gerekirse öncelikli olarak cihazın yanma durumuna, sıcak su akışına ve su sızdırmazlık durumlarına bakılmaktadır. Sonrasında kombinin içi açılarak tozlanma durumu gözden geçirilir ve temizlenmesi sağlanır. Yanma odasında bulunan brülör sökülür, temizlenir ve tekrar yerine takılır. Cihazda bulunan tüm elektrik bağlantı hatları ve kritik önem taşıyan bölgelere kontrol edilerek Fatih Leopart kombi arıza durumlarına göre yapılması gereken tamir çalışmaları yapılır. Baca fanı fırça ile temizlenir. Kombi genişleme tankı kontrolden geçirilerek bar basıncı ayarlanır. Kalorifer dönüş hattında yer alan filtre temizliği yapılır ve cihaz çalıştırılarak son kontroller gerçekleştirilir. Böylece kombi bakımı tamamlanır.

Kombi Arıza ve Tamiri

Kombi arızaları birçok nedenle oluşabilmektedir. Aniden kesilen elektrik cihaza zarar verebilmektedir. Bu nedenle korunaklı fiş kullanımı faydalı olabilir. Ayrıca cihazın kullanımına dair yeterli bilgiye sahip olunmaması da farkında olmadan hatalar yapılmasına neden olabilir. Çağrı merkezlerimiz ile görüşerek kombi kullanımında dair merak ettiklerinizi öğrenmeniz sağlanmaktadır. Diğer taraftan gerçekleşen tüm kombi arızalarında yaşam alanlarınızı ve kendinizi tehdit alına atmamanız için Fatih Leopart kombi tamiri hizmeti için iletişime geçmeniz ve profesyonel müdahale her zaman can kurtarıcı olmaktadır. Bu detaya özen göstermeniz hayati önem taşımaktadır. Genel olarak ciddi kombi arızaları ile karşılaşmamak ve hem cihazınıza hem yaşam alanlarınıza zarar gelmemesi için yıllık kombi bakımlarını rutine döndürmeniz ve ihmal etmemeniz en etkili kombi arıza çözümü olarak belirtilmektedir.

Kombi Petek Bakımı

Kombi kullanımında yaşam alanlarına yerleştirilen radyatörler içerinde dolaşan sıcak su sayesinde ortama ısı yaymaktadır. Kullanım süresi arttıkça gereke su içerisinde bulunan kireç gereke tesisatın tozlanması ile kirlerin suya karışması nedenleri ile radyatörlerin içindeki kirlenme artmaktadır. Kirlenmenin artması ile peteklerin içlerinde kalıplaşmış kireç ve paslanmalar oluşmaktadır. Suyun ısıyı dışarıya yaymak isterken önünde bir katmanın oluşması sonucu ısının derecesi düşmektedir. Bu durumda peteklerin altı soğuk üstü sıcak olması kirlerin alt bölgelerde daha hızlı birikmesinden kaynaklanmaktadır. Petek tıkanıklığı ve peteklerin ısınma işlevini kaybetmesi FatihLeopart kombi petek bakımı hizmetinin alınmadığının göstergesi alınması gerektiğinin habercisi olmaktadır. Bu nedenler ışığında ısının yetersi olması beklentinin altında bir ısınma gerçekleştirdiği gibi tasarruf sağlamanız gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın