0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih Leopard Kombi Servisi

221 kez okundu

Fatih Leopard Kombi Servisi Kombi kullanıcılarının kombi kullanımında sahip oldukları hizmetin kesintisiz devam etmesi, herhangi bir arıza durumunda çözüme kavuşturulması veya çeşitli kombi sorunları için Fatih Leopard kombi servisi hizmetleri devreye girerek sorunların çözülmesi sağlanmaktadır. Yılların verdiği deneyimler ile kaliteli kombi hizmetleri sunulmakta ve daima daha iyisi olmak adına çalışılmaktadır. Kombi servis hizmetleri kapsamında her geçen gün daha kaliteli çalışmaların yapılması ve müşteri memnuniyetinin kazanılması için gerekli tüm detaylar dikkate alınmaktadır.

Kombi Bakımında Ne Yapılır

Kombi bakımlarında cihazın derinlemesine temizliği ve bağlantı noktalarının arıza kontrolleri yapılmaktadır. Detaylı belirtmek gerekirse öncelikli olarak cihazın yanma durumuna, sıcak su akışına ve su sızdırmazlık durumlarına bakılmaktadır. Sonrasında kombinin içi açılarak tozlanma durumu gözden geçirilir ve temizlenmesi sağlanır. Yanma odasında bulunan brülör sökülür, temizlenir ve tekrar yerine takılır. Cihazda bulunan tüm elektrik bağlantı hatları ve kritik önem taşıyan bölgelere kontrol edilerek Fatih Leopard kombi arıza durumlarına göre yapılması gereken tamir çalışmaları yapılır. Baca fanı fırça ile temizlenir. Kombi genişleme tankı kontrolden geçirilerek bar basıncı ayarlanır. Kalorifer dönüş hattında yer alan filtre temizliği yapılır ve cihaz çalıştırılarak son kontroller gerçekleştirilir. Böylece kombi bakımı tamamlanır.

Kombi Arıza ve Tamiri

Kombi arızaları birçok nedenle oluşabilmektedir. Aniden kesilen elektrik cihaza zarar verebilmektedir. Bu nedenle korunaklı fiş kullanımı faydalı olabilir. Ayrıca cihazın kullanımına dair yeterli bilgiye sahip olunmaması da farkında olmadan hatalar yapılmasına neden olabilir. Çağrı merkezlerimiz ile görüşerek kombi kullanımında dair merak ettiklerinizi öğrenmeniz sağlanmaktadır. Diğer taraftan gerçekleşen tüm kombi arızalarında yaşam alanlarınızı ve kendinizi tehdit alına atmamanız için Fatih Leopard kombi tamiri hizmeti için iletişime geçmeniz ve profesyonel müdahale her zaman can kurtarıcı olmaktadır. Bu detaya özen göstermeniz hayati önem taşımaktadır. Genel olarak ciddi kombi arızaları ile karşılaşmamak ve hem cihazınıza hem yaşam alanlarınıza zarar gelmemesi için yıllık kombi bakımlarını rutine döndürmeniz ve ihmal etmemeniz en etkili kombi arıza çözümü olarak belirtilmektedir.

Kombi Petek Bakımı

Kombi kullanımında yaşam alanlarına yerleştirilen radyatörler içerinde dolaşan sıcak su sayesinde ortama ısı yaymaktadır. Kullanım süresi arttıkça gereke su içerisinde bulunan kireç gereke tesisatın tozlanması ile kirlerin suya karışması nedenleri ile radyatörlerin içindeki kirlenme artmaktadır. Kirlenmenin artması ile peteklerin içlerinde kalıplaşmış kireç ve paslanmalar oluşmaktadır. Suyun ısıyı dışarıya yaymak isterken önünde bir katmanın oluşması sonucu ısının derecesi düşmektedir. Bu durumda peteklerin altı soğuk üstü sıcak olması kirlerin alt bölgelerde daha hızlı birikmesinden kaynaklanmaktadır. Petek tıkanıklığı ve peteklerin ısınma işlevini kaybetmesi FatihLeopard kombi petek bakımı hizmetinin alınmadığının göstergesi alınması gerektiğinin habercisi olmaktadır. Bu nedenler ışığında ısının yetersi olması beklentinin altında bir ısınma gerçekleştirdiği gibi tasarruf sağlamanız gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır.

- Fatih kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Fatih kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Fatih kombi petekleri isitmiyor
- Fatih kombi sıcak su az veriyor
- Fatih kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Fatih kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Fatih kombi su dolmuyor
- Fatih kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Fatih kombi patlamalı çalışıyor
- Fatih peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih petekler ısınmıyor
- Fatih petekler çalışmıyor
- Fatih kombi su kaçırıyor
- Fatih ses yapıyor
- Fatih çalışıyor sonra duruyor
- Fatih kombi error veriyor
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih kombi ateşleme yapmıyor
- Fatih su basıncı devamlı düşüyor
- Fatih sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Fatih kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih kombiden sıcak su gelmiyor
- Fatih kombi kırmızı ışık yanıyor
- Fatih kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Fatih kombi pat pat ses yapıyor
- Fatih üç yollu vana arızası
- Fatih doldurma musluğu arızaı
- Fatih fan motoru arızası
- Fatih anakart arızası (eletronik)
- Fatih plakalı eşenjör arızası
- Fatih gaz valfi arızası
- Fatih step motoru arızası
- Fatih kombi kart tamiri
- Fatih kombi tamirsici
- Fatih 7/24 kombi servis
- Fatih kombici
- Fatih kombi tamircisi
- Fatih kombi servisleri
- Fatih kombi sıcak su ayarı
- Fatih kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Fatih kombiye elektirik gelmiyor
- Fatih kombi şartel attırıyor
- Fatih kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Fatih kombi petekleri az ısıtıyor
- Fatih kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Fatih kombi yedek parça
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Fatih Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Fatih Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Fatih Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Fatih Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru temizliği
- Fatih Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın