0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Fatih Alarko Kombi Servisi

277 kez okundu

Fatih Alarko Kombi Servisi Kombi hizmetleri ve olaşabilecek tüm kombi arızaları için müşteri hizmetlerimizi aramanız ve servis kaydı oluşturarak hizmet talep etmeniz halinde size en yakın şubemizden en kısa sürede hizmet verilmek adına harekete geçilmektedir. 7/24 açık çağrı merkezlerimiz gerekli tüm kombi sorunlarının çözüme hakkında bilgi sunmakta ve hizmet almanız için gerekli işlemleri başlatmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile her daim kusursuz çalışmalar Fatih Alarko kombi servisi hizmetleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm kombi markalarına ve kombi çeşitlerine uygun kombi hizmetleri uygulanmaktadır. Gelişime açık bir profil çizilerek teknolojik anlamda tasarlanan ve üretilen yeniliklerden çalışmalarımızda faydalanılmaktadır.

Kombi Bakımı ve Petek Bakımının Avantajları

Kombi kullanımında verimli ısı elde edebilmek için petek bakımı önem arz etmektedir. Petek temizleme makinesi ile peteklerin detaylı olarak temizlenmesi ve içerindeki kirli su ile kirlerin tahliye edilmesi sağlanmaktadır. Peteklerin içindeki kireç, çamur ve paslanmalar Fatih Alarkokombi petek bakımı çalışması ile temizlenmektedir. Koruyucu sıvı kullanılarak peteklere temiz su ile birlikte ilave edilmekte ve uzun süre radyatörlerin paslanmalara karşı korunması sağlanmaktadır. Petek bakımının düzenli olarak yaptırılması peteklerdeki tıkanıklıkların giderilmesine ve buna bağlı olarak tüm peteklerin aynı oranda ve ideal seviyede ısınmasını sağlamaktadır. İdeal ısı seviyesine ulaşan petekler düşük derecede bile yeterli ısıyı yaymaktadır. Böylece yakıt tasarrufu sağlanması mümkün olmaktadır.

Kombi Kullanımında Yapılan Yanlışlar

Kombi kullanıcıları kombi kullanımında birtakım yanlış uygulamalar yapmaktadır. Kısa vadede sadece enerji düşüklüğüne sebep olan yanlışlıklar olarak kabul görebilir ancak uzun vadede ciddi arızaların kapısını çalabilmektedir. Bu durumda yıllık Fatih Alarko kombi arıza ve bakım hizmetinin alınmaması tasarruf değil aksine çok daha fazla maddi giderlere yol açmaktadır. Bu nedenle öncelikle kombi bakımları konusunda hassas olunması faydalı olacaktır. Diğer taraftan kombilerin geceleri veya evden çıkarken tamamen kapatılması daha fazla enerji sarfiyatına neden olmaktadır. Soğuyan ortamın ısınması için cihaz daha fazla çalışmaktadır. Kombi kullanımından tasarruf etmek adına sıklıkla kombiyi açıp kapatmak da tasarruftan ziyade daha fazla enerji kabına neden olacaktır. Peteklerin üzerinde çamaşır kurutulması da yanlış bir davranış olmaktadır.

Kombi KullanımındaTasarruf Etme Yolları

Kombi kullanımında tasarruf edebilmeniz adına binanın ısı yalıtımlı olmasına önem vermeniz faydalı olacaktır. Yine termostatik vana kullanımı da tasarruf için etkili olmaktadır. Kombi arızalarına karşı önlem almak ve kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılması tasarruf sağlamanız için etkili bir yöntemdir. Kombi bakımları yapılırken cihazda oluşan arızalanma durumlarının erken tespiti Fatih Alarko kombi tamiri hizmetinin gerçekleştirilmesini sağlamakta ve ansızın gerçekleşecek büyük kombi arızalarının önemli ölçüde azaltılmasını sağlayacaktır. Kapı ve pencerelerin PVC doğrama olmasına ya da plastik sünger yapıştırılmasına özen göstermeniz de tasarruflu kombi kullanımı için uygun bir yöntem olmaktadır.


 

AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın