0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Falke kombi servisi

691 kez okundu


En İyi Falke Kombi Modelleri Servisi

Tüm modelleriyle birlikte Falke kombi servisi sunan kurumsal firmamızda profesyonelliğin gerekliliklerinin tamamını bulabilirsiniz. Hızlı bir şekilde başvurular yaparak arıza ya da bakım taleplerinizi iletebilir, istediğiniz hizmet türleriyle birlikte sorun açıklamalarını doğrudan iletebilirseniz. Birkaç dakikanızı alacak işlem neticesinde ekiplerimizin yönlendirmesini anında yapabilmekteyiz. Bundan dolayı farklı bir zahmete girmeye ya da devamlı olarak iletişim halinde kalınmasına da gerek yoktur. Yalnızca bir kere bilgi verilmesi işlemlerin başlatılmasında yeterlidir. Sonrasında ise çeşitli çalışma sistemlerine sahip Falke marka kombilerin işlemlerini uzmanlarımız yapmaktadır.

Falke Kombi Bakımı Başvurusu

Gerekli güvenlik önlemleriyle birlikte kirlilik durumunun ortaya çıkmaması için mekânda tüm gereklilikleri sağlamaktayız. Sonrasında ise kombi bakımlarınızı yapabilir, tüm parçaların kontrollerini bu şekilde sağlayabiliriz. En az yılda iki kez bakım yaptırılması avantajlı olan kombilerde parçaların yenilenmesi de gerekebilecek durumlar arasındadır. Özellikle 5 yılı aşkın bir süredir bakımı olmayan kombilerde birden fazla sorunun aynı anda çıkma ihtimali de oldukça yüksektir. Bu gibi durumlarda tüm çalışma süreçlerini sağlayan mekanizma ve bölümleri incelemekteyiz. Partikül ve tozlarla dolan bölümlerin temizlenmesini farklı yöntemlerle yapabilmekteyiz. Bunların haricinde üç yollu vana, elektrik aksamları ve mekanik parçaların durumları da incelenir. Aşınan ya da kırılan parçaların olması durumunda kombinin düzenli çalışmaması mümkündür. Bundan dolayı Falke kombi bakımı ile parça değişimlerini yapmaktayız. Fan ya da üç yollu vana kaynaklı durumların neticesinde kombilerin yüksek sesle çalışmasına sebebiyet verilebilir. Büyük oranda insanların rahatsız olmasına sebep olan bu durumdan kurtulmasını da değişimle beraberinde getirmekteyiz.

Falke Kombi Arıza Süreçleri

Bakımlara sahip olan kombilerin çok daha uzun yıllar kullanılması söz konusudur. Hali hazırda yüksek faturaların gelmesinin ana sebebi ise arızalı olarak kombinin çalıştırılmasına devam edilmesidir. Böyle bir durumda ilerleyen zamanda kombinin tamamen kullanılmaması ihtimali vardır. Bu yüzden herhangi bir sorun hissedilmesi halinde hemen bizlerle iletişime geçilebilir. Falke kombi arıza süreçlerinin sonrasında aynı gün içinde dahi müdahalede bulunabilmekteyiz. Ne kadar erken müdahale olursa o kadar düşük maliyetlerle kombinin onarımı sağlanır. Ancak aksi hallerde ise kombi değişimi büyük maddi kayıplara da yol açabilmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın