0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Eyüp Lynx Kombi Sevisi

161 kez okundu

Eyüp Lynx Kombi Sevisi Hizmet Kapsamı

Kombilerin aralıklı olarak yapılması gereken bakımlarını kombi servisleri olarak yapmaktayız. Kurum içi birliğe ve müşterilerin memnun kalması için gereken özen çalışmalarda ve müşteri ilişkilerinde gösterilmektedir. Hizmet verilecek adreslere kısa zamanda ulaşım sağlayacak donanımlı araçlar, kaliteli hizmet sunumu için gelişmiş teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman yılların tecrübelerine sahip personeller ile Eyüp Lynx kombi servisi bakım ve onarım çalışmaları kalite standartları kapsamında gerçekleştirilmektedir. Yenilikler yakından takip edilerek zamandan ve insan gücünden tasarruf edilmesini sağlayan son teknoloji cihazlar edinilmektedir. Müşterilerin istek ve talepleri dikkate alınarak revize olunabilmektedir. Yeniliğe ve gelişime açık bir duruş sergilenmektedir.

Kombi Bakımı ve Arıza

Kombilerin genel olarak yılda bir kez bakımlarının yaptırılması sağlıklı çalışmasında etkili olmaktadır. Kış aylarında kötü hava şartlarının doğurduğu olumsuzluklardan etkilenmemek ve arıza durumlarında mağdur olmamanız adına kış ayları öncesi yapılan bakımlar avantaj sağlamaktadır. Bakım çalışmalarının kışın yaptırılmasında sakınca yoktur ancak ihmal edilen bakımları sonucu ciddi arızaların kombilerin tam da en çok ihtiyaç duyulduğu soğuk havalarda meydana çıkması kullanıcıların mağdur olmasına neden olmaktadır. Ekiplerimiz çağrı merkezlerimiz ile alacağınız servis kaydı neticesinde Eyüp Lynx kombi arıza bildirimi için en kısa sürede harekete geçmekte ve uygun çözümler geliştirilmektedir. Bazı durumlarda kombilerin yerinde onarımı mümkün olmayabilmektedir. Bu durumlarda cihazın atölyelerimize getirilerek tamir işlemleri yapılmaktadır. Parça değişimin gerekli olabileceği durumlarda orijinal parçalar ile değişim yapılmaktadır.

Kombi Bakımları Uzun Süre Yapılmaması Zararlı Mı?

Kombi bakımlarının yapılması can güvenliğini korumaktadır. Kombi bakımları kombilerin yenilenmesi anlamına da gelebilir. Tüm bölümlerinin temizlenerek kontrolden geçirilmesi cihazın verimli çalışma potansiyeline erişmesi demektir. Daha yeni aldım hemen bakım yapılmasa da olur demeyiniz. Bu düşünce ile hareket ederseniz kombi bakımlarında Eyüp Lynx kombi tamiri ve arıza tespiti ile keşfedilebilecek olan durumlar zamanla büyük arızaların meydana gelmesine davetiye çıkartabilir. Birde bu arızaların hiç beklenmedik veya en olmadık zamanlara denk gelebilmesi de cabası olur. Ayrıca kombilerin uzun yıllar kullanılabileceği ömrünü kısaltarak kısa zamanda kombinizi değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Petek Bakımı Yapılması Gerektiğini Belirten Durumlar

Kombilerin kullanıldığı alanları ısıtma işlevini gerçekleştiren petekler zamanla tıkanabilmekte ve temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Kullanılan su içerisindeki kireç bu duruma en fazla etki eden nedenler arasında yer alır. Peteklerin altı soğuk üstü sıcak ise, bazı petekler yanarken bazıları ısınmıyorsa, derecesini yükseltmeniz durumunda da ısınma olmuyorsa, peteklerden ses geliyorsa Eyüp Lynx kombi petek bakımı hizmeti alınma zamanı gelmiş demektedir. Bu şekilde çalışan kombilerden verimli ısı alınması ve bulunduğu ortamı ısıtması beklenemez. Ancak aynı şekilde enerji tüketimi devam eder. Gereksiz enerji tüketimi yerine petek bakımı yaptırmanız daha avantajlı olacaktır. Petek temizliğinin yapılmasından sonra kireçlenme ve paslanmayı önleyen koruyucu sıvı kullanımı bir kaç yıl peteklerin zarar görmesin engelleyecektir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın