0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Leopart Kombi Servisi

73 kez okundu

Ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarında soğuk kış günlerinin şiddetli soğuklarını kırması için çeşitli ısınma sistemleri mevcuttur. Değişen dünya düzeninde çalışan kış sayısının artması ve konforlu yaşam tarzına sahip olma oranın fazlalaşması bireylerin zaman kaybetmeyen pratik kullanıma sahip ürünleri almaya yöneltmektedir. Bu ihtiyaca karşılık gelen kombiler kolay kullanım ve dengeli ısınma hizmeti sunar. Sürekli yakma zahmetine girilmeyen kombiler için Eyüp Leopart kombi servisi hizmetleri ile verimli hizmet almayı sürekli hale getirebilirsiniz. Bakım onarım çalışmaları ile kombilerinizin çalışma performansını iyileştirerek uzun yıllar kullanabilme imkanına sahip olmanız mümkün kılınmaktadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı kombi tesisatlarının tek tek kontrolü ile yapılmaktadır. Öncellikle cihaz içerisindeki kirli suyun tahliyesi yapılır. Sonrasında sökülebilecek parçalar sökülerek temizlenir ve tekrar monte edilir. Fırça yardımı gerektiren parçalar fırça ile detaylıca temizlenir. Gaz ayarı yapılarak gerekli ise basınç uygulanır. Kombi bakımı sırasında karşılaşılan arıza durumları Eyüp Leopart kombi arıza kontrolünden geçirilir. Sıcak su akışı kontrol edilir. Tüm parçaların kontrolden geçirilmesi ve temizliğinin özenle yapılması ile su sızdırmazlık durumu da kontrolden geçirilir. Kombi bakımı yaptıracağınız firmanın yetki belgesine sahip olduğundan emin olmanız kaliteli hizmet için önemlidir. Kombi bakımlarının rutin olarak yaptırılması ve bunun kış ayları gelmeden yaptırılması faydalı olacaktır. Kombi bakımlarının ihmal edilmesi kombilerin kullanım ömrünü kısaltır. Ekonomik açıdan zarar etmenize neden olabilir. Aniden gerçekleşen kombi arızaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizliğinin işinin ehli firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Kaliteli bir hizmet almak ve peteklerin verimli çalışması için bu önemli bir detay olmaktadır. Kombi petekleri içerisindeki kirli suyun boşaltılması ve tazyikli su ile dışarı çıkabilecek pisliklerin çıkartılması gerçekleştirilir. Burada makinenin doğru bir noktaya bağlanması ve doğru kullanımı ile alanın kirlenmesi önlenmektedir. Alanında uzman ekiplere sahip Eyüp Leopart kombi petek bakımı çalışması özverili çalışmalar ile uygulanmaktadır. Petek kimyasalı ile derinlemesine bir temizlik yapılmaktadır. Koruyucu sıvı kullanımı ile kireç ve paslanmanın oluşumu geciktirilmektedir. Kireç ve paslanmanın uzun sürede oluşabilecek olması kombilerinizin uzun vadede verimli çalışmasını sağlayacak olmaktadır.

Kombi Petek Bakımının Önemi

Kombiden ideal seviyede ısıyı düşük derecelerde bile elde etmeniz kombi petek temizliği ile mümkün olur. Kombiye en yakın petekler ile en uzak peteklerde aynı sıcaklığı hissedersiniz. Petek bakımında koruyucu sıvı kullanımı aracılığıyla petek içlerindeki paslanma ve kireçlenmeyi engellemiş olmanız sağlanır. Petek içerisinde tıkanıklıkların açılmasının ve yeni oluşumları uzun bire süre engellemeyi ve Eyüp Leopart kombi tamiri ve servis hizmetlerinin alınmasını geciktirmiş olursunuz. Kombi bakımı gibi önemli bir hizmet olan petek bakımı belirli zaman aralıklarında yaptırılmalıdır. Peteklerden yeterli ısıyı alamadığınızda veya altı ısınmıyor gibi durumlar petek bakımının zamanını haberdar etmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın