0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Leopard Kombi Servisi

257 kez okundu

Ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarında soğuk kış günlerinin şiddetli soğuklarını kırması için çeşitli ısınma sistemleri mevcuttur. Değişen dünya düzeninde çalışan kış sayısının artması ve konforlu yaşam tarzına sahip olma oranın fazlalaşması bireylerin zaman kaybetmeyen pratik kullanıma sahip ürünleri almaya yöneltmektedir. Bu ihtiyaca karşılık gelen kombiler kolay kullanım ve dengeli ısınma hizmeti sunar. Sürekli yakma zahmetine girilmeyen kombiler için Eyüp Leopard kombi servisi hizmetleri ile verimli hizmet almayı sürekli hale getirebilirsiniz. Bakım onarım çalışmaları ile kombilerinizin çalışma performansını iyileştirerek uzun yıllar kullanabilme imkanına sahip olmanız mümkün kılınmaktadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı kombi tesisatlarının tek tek kontrolü ile yapılmaktadır. Öncellikle cihaz içerisindeki kirli suyun tahliyesi yapılır. Sonrasında sökülebilecek parçalar sökülerek temizlenir ve tekrar monte edilir. Fırça yardımı gerektiren parçalar fırça ile detaylıca temizlenir. Gaz ayarı yapılarak gerekli ise basınç uygulanır. Kombi bakımı sırasında karşılaşılan arıza durumları Eyüp Leopard kombi arıza kontrolünden geçirilir. Sıcak su akışı kontrol edilir. Tüm parçaların kontrolden geçirilmesi ve temizliğinin özenle yapılması ile su sızdırmazlık durumu da kontrolden geçirilir. Kombi bakımı yaptıracağınız firmanın yetki belgesine sahip olduğundan emin olmanız kaliteli hizmet için önemlidir. Kombi bakımlarının rutin olarak yaptırılması ve bunun kış ayları gelmeden yaptırılması faydalı olacaktır. Kombi bakımlarının ihmal edilmesi kombilerin kullanım ömrünü kısaltır. Ekonomik açıdan zarar etmenize neden olabilir. Aniden gerçekleşen kombi arızaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizliğinin işinin ehli firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Kaliteli bir hizmet almak ve peteklerin verimli çalışması için bu önemli bir detay olmaktadır. Kombi petekleri içerisindeki kirli suyun boşaltılması ve tazyikli su ile dışarı çıkabilecek pisliklerin çıkartılması gerçekleştirilir. Burada makinenin doğru bir noktaya bağlanması ve doğru kullanımı ile alanın kirlenmesi önlenmektedir. Alanında uzman ekiplere sahip Eyüp Leopard kombi petek bakımı çalışması özverili çalışmalar ile uygulanmaktadır. Petek kimyasalı ile derinlemesine bir temizlik yapılmaktadır. Koruyucu sıvı kullanımı ile kireç ve paslanmanın oluşumu geciktirilmektedir. Kireç ve paslanmanın uzun sürede oluşabilecek olması kombilerinizin uzun vadede verimli çalışmasını sağlayacak olmaktadır.

Kombi Petek Bakımının Önemi

Kombiden ideal seviyede ısıyı düşük derecelerde bile elde etmeniz kombi petek temizliği ile mümkün olur. Kombiye en yakın petekler ile en uzak peteklerde aynı sıcaklığı hissedersiniz. Petek bakımında koruyucu sıvı kullanımı aracılığıyla petek içlerindeki paslanma ve kireçlenmeyi engellemiş olmanız sağlanır. Petek içerisinde tıkanıklıkların açılmasının ve yeni oluşumları uzun bire süre engellemeyi ve Eyüp Leopard kombi tamiri ve servis hizmetlerinin alınmasını geciktirmiş olursunuz. Kombi bakımı gibi önemli bir hizmet olan petek bakımı belirli zaman aralıklarında yaptırılmalıdır. Peteklerden yeterli ısıyı alamadığınızda veya altı ısınmıyor gibi durumlar petek bakımının zamanını haberdar etmektedir.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Eyüp Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Eyüp Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Eyüp Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Eyüp Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Eyüp Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Eyüp Kombi Fan Motoru temizliği
- Eyüp Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın