0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Dolçevita Kombi Servisi

232 kez okundu

Müşterilerin sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarına karşılık gelen kombilerin her türlü bakım ve onarım çalışmalarının Eyüp Dolçevita kombi servisi karşılamaktadır. Donanımlı araç ve ekipmanlar, alanında uzman teknisyenler ile 7/24 kombi servis hizmetleri verilmektedir. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler ve alınacak servis kaydı doğrultusunda bakım ve onarım için ekipler devreye girmektedir. Güler yüzlü ve işinin ehli teknisyenler tarafından kombi bakımı, kombi arıza ve onarımı ve petek temizliği çalışmaları için hizmetler sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetin baz alan firmamız kaliteli hizmet sunma politikası ile her geçen gün yenileşmekte ve gelişmektedir. Yeniliklerin yakından takip edilmesi ile kısa zamanda etkin kombi bakımlarının yapılması için özveri ile çalışmaktadır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi bakımları sıcak su akışı kontrol edilerek kalorifer yanma durumuna bakılmaktadır. Ardından su sızdırmazlık kontrolü yapılmaktadır. Kombi içerisindeki tozlanma oranına bakılır ve mevcut tozların temizlenmesi sağlanır. Brülör sökülerek itina ile temizlenir ve tekrar yerine takılır. Kombinin baca fanı da kontrol edilerek temizliği gerçekleştirilir. Arıza oluşumuna sebep olabilecek durumlar kontrolden geçirilerek onarımları yapılır. Cihazın tüm bağlantı noktaları kontrolden geçirilerek temizlenir. Kombinin genişleme tankı kontrol edilir ve temizlenir. Bar basıncı ölçülür ve gerekirse basınç uygulanır. Son olarak kombinin kalorifer dönüş hattı kontrol edilir ve temizlenir. Müşteri gözetiminde son kontroller yapılarak gerekli bilgilerin aktarımı sağlanır ve kombi bakımı tamamlanır. Kombi petek temizliğinde de temizleme makinesi, petek kimyasalı adı verilen kireç sökücü ilaç ve koruyucu sıvı kullanılarak peteklerin temizliği yapılmaktadır. Petekler içerisinde oluşan kireç ve paslanmalar Eyüp Dolçevita kombi petek bakımı hizmeti ile temizlenmektedir. Koruyucu sıvının peteklere ilave edilen suya karıştırılması ile uzun süre kireçlenme ve paslanma olmamaktadır.

Kombilerden Tasarruf Etme Yöntemleri

Kombilerden tasarruf edilebilmesi için öncelikle verimli bir kombiye sahip olunması gerekir. Verimli ve sağlıklı çalışan kombilerin ısıtma hızı ve performansı iyi olacağı için yüksek derecelerde kullanmanıza gerek kalmaz. Bu nedenle bakımlarının zamanında yapılması gerekir. Kombi bakımı veya petek bakımı daha az enerji kullanmanız anlamına gelmez. Faturalar aynı düzeyde gelir. Ancak kombilerden faydalanma oranı ile kombi kullanım oranı yüksek olur. Ayrıca bakım sırasında Eyüp Dolçevita kombi arıza tespitleri ekstra arıza masraflarından kurtulmanızı sağlar ve büyük arızaların meydana gelmesini engeller. Bu durumun yanı sıra binalarda ısı yalıtımın olması, peteklerin çevresine veya üstünde peteği kapatacak perde veya eşyaların olmaması ısıtmayı hızlandırır bu da tasarruf için fayda sağlar. Kullanılmayan odaların vanalarını kapatmanız, geceleri daha düşük derecelerde kullanmanız da kombilerden tasarruf etmenizde etkili olmaktadır.

Kombi Arıza ve Tamir

Kombi bakımlarında tüm parçaların ve bağlantı noktalarının kontrolden geçirilmesi muhtemel kombi arızalarının fark edilmesini sağlamaktadır. Bakımların ihmal edilmesi nedeni ile arızalar beklenmedik zamanlarda baş gösterebilmektedir. Kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılması bu açıdan avantaj sağlamaktadır. Ayrıca büyük ve ciddi hasarlara yol açabilecek arızaların da önüne geçilebilmektedir. Can güvenliğini sağlamak ve verimli çalışan kombi performansına sahip olabilmek için Eyüp Dolçevita kombi tamiri gerektiren arıza durumlarını bakım çalışmalarında kolayca tespit edilebilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın