0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt Lambert kombi Servisi

263 kez okundu

Kombiler hayatımızda oldukça önemli yeri olan araçlardır. Eskiden ısınma için odun kömür sobaları ya da odun kömür ile çalışan kalorifer sistemleri kullanılırdı. Bu gibi kaynakların kullanımı çevre kirliliğine neden olmaktaydı. Ayrıca bu kullanımlar ile ısınmak maliyetli durumdaydı. İnsanlar bu sebeplere çözüm ararken teknolojinin gelişmesinden faydalanarak doğal gaz kullanımını aktif hale getirdiler. Doğalgaz kullanımı az maliyetli, çevreyi kirletmeyen yapısı ile dünyada ve Türkiye’de çok yaygınlaşmıştır. Doğalgaz ile ısınma ve sıcak su işlemleri için evlere kombiler takılmakta. Peki, kombi nedir? Kombi doğal kullanımını evde organize eden yapıdır. Sıcak su için çeşmelere ısınma için peteklere doğalgaz devir dayanımı kombi sağlar.

 

Kombi Tamiri Nasıl Yapılıyor?

Kombiler yaşam alanlarında kullanılan araçlar olduğu için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Çünkü bazı hususlara dikkat edilmezse kombi kullanımından doğan ciddi hasarlar olabilir. Kombiler periyodik olarak bakım yapılması gereken araçlardır. Kış ve yaz fark etmeden sıcak su için nerdeyse her gün, kışları ise ısınma için her gün her saat kesintisiz kullanılan kombilerin bakımları yapılmazsa kazalar olabilir. Kaza dışında kombi bakımı yapılması ısınma eksikliği gibi durumlarda fazla enerji kullanımının da önüne geçer. Çünkü kombi çalışmasında bir sorun nedeniyle bazen petekler veya su ayarlanan derecede ısınmayabilir. Daha fazla derecede daha sonuç alınması ise enerji israfına neden olur. Bu yüzden de fazla fatura ödenmesi gibi durumlarla karşılaşılır. Tüm bunları önlemek için düzenli olarak kombi bakımı ve tamiri yapılmalıdır.

 

Kimler Kombi Tamiri Yapar?

Esenyurt Lambert Kombi Servisi sizlere istediğiniz kombi bakımını sunar. Kombi bakım, onarım ve tamiri üzerine sertifika ve eğitim almış uzman kadromuz kaliteli hizmeti ile kombi sorunlarını çözmektedir. Sorununun tespitini yerinde yapan firma çalışanlarımız çözümü de yerinde yaparak sizleri mağdur etmemeyi prensip edinmiştir. Doğru ve alanında uzman kişilerle çalışmamanız ciddi yangın ve kazalara neden olabilir. Kombinin kompleks yapısını öğrenmiş hangi sorunda nasıl müdahale edilmesini bilen kişilerle çalışmak güvenliğiniz için önemlidir. Kombi servisleri kombi bakımlarını yapma yetkisine sahiptir.

 

Kombi Servisi Çalışmaları

Esenyurt Lambert Tamiri için firmamız her gün hizmet vermektedir. Haftanın her günü yirmi dört saat hizmet veren firmamız nöbetçi elemanları ile de hizmet vermeye devam etmektedir. Herhangi bir sorunda irtibata geçerek firma çalışanlarımıza sorunu anlatabilirsiniz. Gerekli bilgiyi alan firma çalışanları sorunu çözmek için size ulaşırlar. Sorunu yerinde çözüme kavuşturan güler yüzlü ekibimiz sorunun tekrar etmesi hâlinde ücretsiz hizmet vermektedir.

Kombilerde petek veya su ısınmaması, su basıncı sorunları, gaz kaçağı kombi bacasından gaz çıkış sorunu gibi birçok problemler olabilir. Bu problemleri kombi den anlayan, tecrübeli ve eğitimli kişiler çözebilir. Firma elemanlarımız tam da bu özellikte olan kişilerdir. Her türlü kombi bakım onarım ve tamir işlemleri için bizimle irtibata geçiniz.

 

Kombi bakımı ve onarımı Fiyatları

Esenyurt Lambert Petek bakımı, kombi bakımı, tamiri için hizmet veren firmamız Uygun fiyatları ile de sizleri düşünmekte. Periyodik olarak yaptırdığımız Esenyurt Lambert bakımı için anlaşmalı fiyat tarifesi uygulayan firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktır. Kış yaz fark etmeden her türlü kombi servis hizmetlerinizi güvenle alacağınız firmamız Esenyurt İstanbul’da sizleri beklemektedir. Telefon numaramızdan veya WhatsAppdan bizlerle iletişime geçerek hizmet almanız mümkün. Güler yüzlü, kaliteli, eğitimli kadromuz ile sizlerin güvenliği başta olmak üzere cebinizi de düşünerek hizmet vermekteyiz. Kombi bakımı onarımı ve tamir işlemleri için mutlaka bizimle irtibata geçiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın