0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Esenyurt Kombi Arıza

123 kez okundu

Esenyurt Kombi Arıza Kombi kullanımına devam ettiğimiz sürece kombi arızalarına neden olan durumlar ile ve kombi arızaları ile mücadele edilmektedir. Kombi servis hizmetleri sunan bir firma olarak kombi arızalarının hafifletilmesi ve hatta yok denilecek kadar aza indirgenmesi mümkündür. Açıklamak gerekirse kombi arızalarının önüne geçilmesi için Esenyurt kombi arıza kontrollerinin yapılabileceği kombi bakımlarının periyodik olarak yaptırılması farkını ortaya koyacaktır. Maddi olarak ele alındığında kombi bakımına ayrılacak bütçe ile en küçük kombi arızaları için ödenen masraflar arasında oldukça fazla farklar bulunmaktadır. Bu nedenle hem maddi hem de manevi kazanç sağlamak isterseniz kombi bakımlarını zamanında yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Kombi Arızalarında Kullanıcıların İlk Olarak Yapması Gerekenler

 • Kombi cihazına gelen elektrik bağlantısını kontrol etmeniz,
 • Kombiye gaz gelip gelmediğinin kontrol edilmesi,
 • Kombinizin normalde 1,5 ile 2 bar olması gereken su basıncının düşük olup olmadığının kontrol edilmesi,
 • Cihazın Yaz/kış modunun doğru kullanıldığından ya da ayarlandığından emin olunması,
 • Doğalgaz sayacında bulunan vananın açık olduğunun kontrol edilmesi,
 • Kombinin yan tarafında yer alan sigortanın ve su vanalarının açık olup olmadığının kontrol edilmesi,

Doğalgaz sayacının ekranında uyarı yazısının olup olmadığı kontrollerinin yapılarak kontroller ışığında Esenyurt kombi arıza bildiriminin yapılması faydalı olacaktır. Kombi kullanıcıları kombi arızalarının yaşanmasının verdiği panikle bazen çok küçük detayları fark edemeyebilmektedir. Bu durumlarda bu kontrollerin yapılması doğru hizmetin alınmasında etkili olacaktır.

Kombi Arızaları

 • Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor,
 • Kombi çalışıyor ama musluklardan sıcak su akmıyor,
 • Kombi yanarken patlama yapıyor,
 • Kombi ateşleme yapmıyor,
 • Kombi su kaçırıyorsa,
 • Kombi petekleri ısınmıyorsa,
 • Peteklerin bazıları ısınırken bazıları ısınmıyorsa,

Kombiye sıcak su gelmiyor ise tüm bu arızalar için öncelikle kombi bakımı ve kombi petek bakımı hizmetlerini yakın zamanda alıp almadığınızı düşünmelisiniz. Eğer uzun süredir kombi bakımlarını yaptırmadıysanız kombi bakımlarının yapılması ve gerekli arızaların kontrol edilerek tespit edilmesi için hemen profesyonel Esenyurt kombi arıza servisi hizmet talebi ile destek alınması gerekmektedir. Böylece kombi arızalarının belirlenmesi ve gerekli çözümlerinin sağlanması için çalışmalara başlanmaktadır. Kombi arızalarının giderilmesi için etkili ve kalıcı çözüm önerileri sunulmakta ve uygulanmaktadır.

Kombi Arızalarının Temel Nedenleri

Kombi arızalarının temel nedenleri arasında yer alan birkaç neden mevcut olmaktadır. Kombi kullanımına başlanmasından itibaren geçen süreç düşünülürse kurulum hataları, teknik hatalar, kullanıcı hataları, ani elektrik kesintileri, kombi kullanımında yapılan yanlış ayarlamalar ve kombi bakımlarının önemsenmemesi olmaktadır. En etkili olan ve büyük arızaların çıkmasında büyük pay sahibi olan arıza nedeni ise kombi bakımlarının ertelenmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle Esenyurt kombi arıza ve bakım çalışmalarına gereken zenin gösterilmemesi küçük veya büyük fark etmeksizin tüm kombi arızalarının engellenmesine önemli bir yere sahiptir. Arızalar oluşmaya yeltenmeden fark edilerek onarılması cihazın yıpranmasını da engellemektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın