0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt ECA Kombi Servisi

397 kez okundu

Esenyurt ECA Kombi Servisi Gelişmiş teknoloji ürünleri arasında yer alan kombiler bireylerin yaşamlarında kolaylık sağlayan makineler olmaktadır. Dört mevsim kullanımına ihtiyaç duyulan sıcak su ve kış mevsiminde ortaya çıkan ısınma ihtiyaçları kombilerin hayatımıza girmesi ile çok daha basit hale gelmiş bulunmaktadır. Çalışma hayatında aktif olan bireylerin artması ile yaşam alanlarımızda gerekli olan düzenin sağlanmasına da daha az vakit kalmaktadır. Özellikle ısınmanın eski zamanlarda zor, zahmetli ve zaman alan durumları düşünüldüğünde Esenyurt ECA kombi servisi hizmetleri ile çok daha kolay duruma gelmektedir. Kombi kullanıcılarının gerek duyabileceği tüm kombi hizmetleri hizmet talep edilmesi durumunda en kısa sürede tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Kombi Petek Bakım Hizmeti

Kombi kullanıcılarının belirli aralıklarla alması gereken bir hizmet olarak karşımıza çıkan ve kombinin ısıtma potansiyeli ile yakından ilişkili olan kombi petek temizliği hizmeti önem taşıyan bir uygulamam olmaktadır. Bazı kullanıcılar kombi peteklerini kendileri temizleyebilmektedir. Ancak belirli aralıklarla Esenyurt ECA kombi petek bakımı hizmetinin talep etmeleri derinlemesine ve doğru bir petek bakımı hizmeti için gerekli olmakla birlikte fayda sağlayacaktır. Tesisatın temizlenmesi, paslanmaların giderilmesi ve ısı verimi üzerinde oluşabilecek engellerin yok edilmesi sağlanmaktadır. Petek temizliği ile yakıttan tasarruf edilebilmektedir. İyi ısınan petekler ve iyi ısınan ortam daha az enerji sarfiyatı sağlayarak tasarruflu kombi kullanımı gerçekleşmektedir. Uzakta bulunan petekte yakında yer alan petekte aynı seviyede ısınabilmektedir. Yani tüm peteklerden maksimum seviyede verim alınması sağlanmaktadır.

Kombi Bakımı ve Önemi

Kombi kullanıcılarının sahip olmak istediği sağlıklı çalışan ve sağlıklı çalışma potansiyeline kesintisiz devam eden kombiler kombi bakımlarının periyodik olarak alınması ile mümkün olmaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılmayan kombiler kombi arızalarına kapısını açmaktadır. Yılda bir kez kombi bakımı yapılan kombiler Esenyurt ECA kombi arıza durumu kontrollerinin de yapılmasını sağlamakta ve dolayısı ile arıza oluşumuna neden olacak durumlar tespit edilerek onarılmaktadır. Kombi arızalarının yok edilmesi ve tüm tesisatın temizlenmesi ile son derece verimli ve sorunsuz çalışan kombilere sahip olunmaktadır. Periyodik kontrollerden geçirilen cihazlardan ansızın gerçekleşecek kombi arızaları oluşma oranı yok denecek kadar minik bir seviyeye düşürülmektedir. Kombi bakımı hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle ihmal edilmemesi uzamanlar tarafından sıklıkla hatırlatılmaktadır.

Kombi Arızaları ve Tamiri

Kombi kullanımlarına ve kombi bakımlarına göre farklılık gösteren kombi arızaları bulunmaktadır. Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları genellikle kombi bakımlarının ciddiye alınmaması sonucu gerçekleşmektedir. Diğer taraftan kullanıcı hataları, kurulumda yapılan yanlışlıklar veya çevresel etkenlerden dolayı da kombi arızaları gerçekleşebilmektedir. Kombi arızaları ile karşılaşılmaması için kombi bakımlarına gereken hassasiyetin gösterilmesi önemle bildirilmektedir. Tüm kombi arızaları ve tüm kombi markalarına uygun Esenyurt ECA kombi tamiri hizmeti uygulanmaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek gerekli hizmet talebinde bulunmanız halinde en kısa sürede en yakın şubemizden hareket edilerek çalışma gerçekleştirilmektedir.

                       BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın