0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt Beko Kombi Servisi

348 kez okundu

Esenyurt Beko Kombi Servisi Kombi kullanımına sahip olan kullanıcıların kombi arızaları, kombi tamiri, kombi petek bakımı, tüm kombi markalarına uygun tamir ve parça değişimi çalışmaları Esenyurt Beko kombi servisi hizmetleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm kombi sorunlarınız için 7/24 iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezlerimiz bulunmaktadır. En küçük kombi sorunlarınızda dahi size destek olmak ve kombi sorunlarını kısa sürede etkili bir şekilde çözmek için çalışmaktayız. Bir telefon kadar uzağınızda yer almaktayız. Rutin kombi ve kombi petek bakımlarınız uygun fiyat kapsamında alanında deneyimli personellerimiz tarafından kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir.

Başlıca Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombi arızalarına neden olan durumlardan bahsederek kombi arızalarını açıklamak gerekirse; kurulumdan kaynaklı hatalar, kullanıcı hataları, cihazın teknik arızaları, çevresel etkenler, rutin bakımların ihmal edilmesi başlıca kombi arıza nedenlerini oluşturmaktadır. Ciddi masraflara neden olan kombi arızaları genellikle kombi petek bakımı ve Esenyurt Beko kombi arıza kontrollerinin yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle ilk olarak kombi bakımlarının kombinin düzenli ve sağlıklı çalışma performansını ciddi oranda etkilediğini ifade etmek faydalı olacaktır. Diğer taraftan sık karşılaşılan kombi arızaları aşağıda belirtilmektedir.

  • Kombi çalışmıyor,
  • Kombi çalışıyor ama musluklardan sıcak su akmıyor,
  • Kombi su akıtıyor,
  • Kombi patlamalı yanıyor,
  • Kombi ateşleme yapmıyor,

Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor, gibi sorunlar sıklıkla karşılaştığımız kombi arızalarını ifade etmektedir. Bu durumlar ile karşılaşıldığında kombinin açık olduğundan, petek vanalarının açık olduğundan, kombinin yaz/kış modunun doğru ayarlandığından ve kombi bar basıncının 1,5 ile 2 bar arasında olduğundan emin olarak çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçip hizmet talep etmeniz en etkili çözümün bulunmasında etkili olacaktır.

Kombi Peteklerinde Oluşan Sorunlar

Kombi kullanımında ısıtmayı gerçekleştirmesi amacıyla yaşam alanları içerisine yerleştirilen petekler belirli zamanlarda temizlenmesi ve bakım yapılması gerekmektedir. Kombi petek bakımı hizmetinin alınmaması başta ısıtmanın gerçekleşmemsi ile birlikte birçok soruna neden olmaktadır. Bu sorunların çözülmesi için Esenyurt Beko kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmetine başvurmanız etkili ve olumlu sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Peteklerde oluşan sorunlar aşağıda belirtilmektedir.

  • Peteklerin üstü sıcak altı soğuk olması,
  • Peteklerin aşırı ısınması,
  • Peteklerin ısınmaması,

Kombiden ıslık sesine benzer veya arı sesine benzer sesler gelmesi, gibi peteklerde oluşan orunlar mevcut olmaktadır. Bu sorunların giderilmesi içinde tesisatın temizlenmesi ve gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Bunun için kesinlikle profesyonel yardım alınması kendinizi riske atacak müdahalede bulunmamanız gerekmektedir.

Kombi Arızası ve Tamiri

Kombi kullanımında karşılaşılan arızalar ve sorunlar gerekli arıza belirtisine göre hareket edilerek tespit edilmektedir. Öncelikle kombi bakımı ve kombi petek bakımlarının yapılması ve bu çalışmalar yapılırken tespit edilen arızaların Esenyurt Beko kombi tamiri çalışmaları ile onarılması sağlanmaktadır. Gerekli çözümler belirtilerek kullanıcıya sunulmakta ve en uygun ve etkili çözüm önerisine karar verilerek çalışma uygulanmaktadır.

 

                     BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın