0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eminönü Kombi Servisi

745 kez okundu

Eminönü Kombi Servisi

Karmaşık bir sisteme sahip kombilerde bazen değişik nedenlere bağlı olarak sorunlar meydana gelebiliyor. İstanbul’daki kombi kullanıcıları için Eminönü kombi bakımı hizmeti ile var olan kombi sorunlarından en iyi şekilde yardım alabilirsiniz. Kombinin çalışmaması, su akıtması, ses çıkarması benzeri sorunlarda durumun kaynağı belirlenerek çözüme ulaşılmaya çalışılır. Yapılan başvuru sonrasında sorun eğer telefon yönlendirmesiyle çözülecek gibiyse kısa sürede hallolur, ancak bazen de doğrudan müdahale gerekmekte, Eminönü kombi arıza ekipleri kombi problemini sonuca ulaştırmaktadır.

Sıcak Su Sorunu

Kombi suyu ısıtmıyorsa, bunun ilk nedeni çeşmenin fazla açılması olabilir. Ayrıca kış aylarında çok uzun süre yüksek derecede kullanılmasının akabinde de ısıtmama sorunuyla karşılaşılabilir. Suyu öce az açarak su durumu kontrol edilir. Ancak sorun hala devam ediyorsa daha karmaşık bir problem oluşabilir. Bu gibi hallerde Eminönü kombi tamiri görevlilerinden yardım isteyiniz.

Patlamalı Yanma

Komi zamanında ateşleme yapmadığında gaz birikimi meydana gelir ve patlamalı şekilde ateş alır. Genelde bu sorun yıllık bakım ihtiyacını gösterir. Eminönü kombi petek temizliği ile senelik rutin bakımlarınızı sürdürebilirsiniz. Bu rutin bakımlar aslında göründüklerinden daha fazla sorunu çözmektedirler. Birincisi kombi ömrünü uzatırlar, ikinci olarak kombide meydana gelebilecek daha büyük sorunları önlemek için ideal bir yöntemdir. Bu sizin cebinize de olumlu yansır. Üçüncü olarak da kombi verimi artar, ev içi çok daha hızlı ısınır. İyi çalışan bir makine her açıdan size avantaj sağlar.

Kombi Sadece Doğal Gazla mı Çalışır?

Sanılanın aksine kombiler sadece doğal gazla çalışmazlar. LPG ile çalışan tesisattan da bahsetmek mümkündür.  Bazıları için bunun tehlikeli olup olmadığı sorusu akıllara gelebiliyor.  Bunun da kullanılan gaz çeşidiyle değil, ilk kurulum aşamasında ve genel bölge tesisatındaki sorunlar nedeniyle olacağını belirtmek gerekiyor. Eminönü kombi servisi ile konu hakkında merak ettiklerinizi görevlilere iletebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın