0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Doğancılar Kombi Servisi

444 kez okundu

Doğancılar Kombi Servisi

Soba ile ısınmanın yerini alan doğalgaz sayesinde kolaylıkla tek bir tuş kullanılarak ısınma sağlanmaktadır. Doğalgazı ısınma, sıcak su ve mutfaklardaki ocaklarda kullanmaktayız. Doğalgazın iletilmesi için kombiler ve peteklerden yararlanmaktayız. Kombilerde ve peteklerde yüksek performans sağlanması için belirli zamanlarda bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Doğancılar kombi servisi olarak hafta içi veya hafta sonu istediğiniz zamanlarda, uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Teknoloji ürünü olan kombiler çok kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır. Kombinizin bakımlarını yaptırarak uzun ömürlü ve verimli kullanmak için Doğancılar kombi bakımı firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Kombi bakımında ilk önce kombinin suyunu boşaltarak, sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktayız. Daha sonra kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesi yardımıyla iyice temizleyip, nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız. Yapılan bakım sayesinde kış günlerini kombileriniz arıza yapmadan, sorunsuz bir şekilde geçirmektesiniz.

Kombilerde birçok sorun ile karşılaşılmaktadır. Her sorunun farklı sebebi vardır. Bu sorunların bazılarını siz müşterilerimiz giderebileceğiniz gibi bazıları için ise profesyonel kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Ayrıca arıza kodları sayesinde, kombi de oluşan uyarılar sorunun kaynağı hakkında bilgi vermektedir. Tüm sorunlarınızın çözümü için Doğancılar kombi tamiri firması olarak yıllara dayanan tecrübelerimizle hizmetinizdeyiz. Kombinizin durumuna göre yedek parça değişimi veya tamir yapmaktayız.

Kalorifer tesisatının iç kısımlarında özelikle de sıcak olduğundan bakteriler oluşmaktadır. Daha sonrasında ise bakterilerden dolayı çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Temizlenmeyen kaloriferlerde kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu bölümler görevini yerine getiremez hale gelmektedir. Peteklerin temiz olması ısı iletmelerini oldukça üst seviyelere çıkartmaktadır. Temiz olmayan peteklerde ise ısı kaybı yaşanmaktadır.  Petek temizliği kolay gibi görünse de zaman ve profesyonellik isteyen bir iştir. Petek temizliğini kendiniz yardım almadan kısmen yapabilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız sayesinde evinizi kirletmeden temizliği yapmaktayız. Doğancılar petek temizleme firması olarak uygun ekipman ve malzeme kullanımıyla sorunsuz hizmet için her zaman yanınızdayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın