0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

DemirDöküm Aden Kombi Servisi

220 kez okundu

 

DemirDöküm Aden Kombi Servisi DemirDöküm firması 1954 yılında kurulmuş ve hali hazırda hala İstanbul ilinde hizmet veren bir şirkettir. Holding olarak hizmet veren DemirDöküm firması, su ısıtma, ısıtma, iklimlendirme gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Firmamızda bu şirketin kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin ilk sanayi şirketlerinden biri olan DemirDöküm firması Koç’lar tarafından kurulmuştur. Dünya devlerinden biri olan DemirDöküm firması aynı zamanda ürünlerinde yaptıkları yenilemeler sayesinde tüm dünya üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretilen kombi ve ısıtıcılarda ki yüksek verim ve yakıt tasarrufları sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen DemirDöküm kombi çeşitleri aynı zamanda yapmış olduğu servisler ve alt yapısı sayesinde yaşanabilecek her türlü sorun için çözüm üretmek adına hizmetlerine devam etmektedir.

Yaşanabilecek her türlü sıkıntı ve şikâyetler için yardımcı olan kombi servisimiz aynı zamanda kolay çözümlendirmesi ve hızlı parça temini sayesinde sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Tüm sorunlarınız ve bilgi almak için DemirDöküm aden kombi servisi firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

DemirDöküm kombileri içerisinde karşılanan her türlü sorunların çözümlenmesi adına hizmet veren firmamız aynı zamanda daha sonradan yaşanabilecek sorunlar için de çözüm üretmektedir. DemirDöküm aden kombi servisi olarak tüm hizmetlerin eksiksiz ve tam zamanında verilmesi adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Servisimiz içerisinde çalışmakta olan tüm eğitimli personellerimiz özel olarak farklı alanlarda tecrübeleşmiş kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca yaşanabilecek tüm can sıkıcı olaylara hızlı çözüm sağlamaktadırlar. Arızanın ortadan kaldırılması ve rahatlamanız adına çalışan firmamız, haftanın 7 günü 24 saat olarak hizmet sağlamaktadır. Yapılması gereken firmamızın telefon numaralarından bize ulaşarak tüm sorununuzu bildirmektir. Gerisini arkadaşlarımız halledeceklerdir.

Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışan Ekip

Müşterilerin memnun olması bir firmanın olmazsa olmazıdır. Sektör içerisinde kalıcı olabilmesi ve daha fazla gelişebilmesi için gereklidir. Verilen hizmetin memnuniyetsizliği müşteri kaybettireceği gibi daha sonrasında da hizmet alınmasını engelleyecektir. Bu nedenle müşterilerden şikâyet gelmemesi adına tüm yapılan işlemlerin ve onarım sürecinin sorunsuz ve hızlı olması gerekmektedir.

Memnun olan müşteriler herhangi bir ihtiyaç anında çevresine sizin adınıza referans olacağı için daha fazla kişiye hizmet verme durumu oluşur. Bu şirket için oldukça önemli bir durumdur. DemirDöküm aden kombi servisi olarak tüm hizmetlerimizin müşterilerimizi memnun etmesi yönünde sağlamaktayız. Daha sonrasında yaşanacak tüm sorunlarınız için bizimle iletişime geçmeniz oldukça önemlidir. Ayrıca çizgimizden sapmadan bize öğretilen her şeyin uygulanması konusunda da yine desteğinizi beklemekteyiz.

DemirDöküm Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Kullanılan kombinin bakımının yapılması ve sorunlarının çözümlenmesi kullanan kişiye oldukça avantaj sağlar. Öncelikli olarak DemirDöküm aden kombi servisi olarak tüm işlemlerin kusursuz olarak yapıldığını söyleyebiliriz. Kombide oluşabilecek arızaların ve parça değişimlerinin diğer firmalara oranla daha uygun fiyatlı olarak sağlanması aynı zamanda hasar tespit cihazlarımız ile profesyonel olarak yaptığımız tüm çalışmalar, işimizin hızlı sonuçlanmasını sağlamaktadır.

 

Kombinin daha yüksek performansta çalışmasını sağlamak ve bu performansı faturalarda görmek adına belirlenen zamanlarda bakımının yapılması gerekmektedir. Faturalarda elde edilen büyük kar oranı beklenenden daha fazla olmaktadır. Bu nedenle firmamızdan destek alabilir ve her daim sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Tüm müşterilerimize hızlı şekilde çözüm sunmaktan mutluluk duymaktayız.

 

Tüm Sorularınızı Ustalarımıza Çekinmeden Sorabilirsiniz

 

DemirDöküm aden kombi servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetler adına telefon üzerinden ya da mevcut internet adresimizden bilgi almanız mümkündür. Alanında uzman olan çalışanlarımız ve ustalarımız sayesinde kısa süre içerisinde tüm sorular tek tek cevaplanmaktadır. Eğer telefon üzerinden onarım durumu söz konusu ise o durumda işlemler telefon üzerinden devam eder. Fakat sorun daha büyük ise, randevu verilerek ustalarımızın öncesinden belirlenen ve size belirtilen ücret karşılığında evinize gelmeniz sağlanır.

 

Konumunuza en yakın olan servis aracımızın size yönlendirilmesi ile hizmet aynı gün içerisinde sağlanmaktadır. Mağdur olmamanız adına oldukça seri şekilde çalışan ekiplerimiz sürekli olarak aktif ve hareket halindedir. İşlem sırasında çekinmeden tüm sorularınızın cevaplanması için sorularınızı sorabilirsiniz. Tüm soruların tam ve eksiksiz olarak cevaplanacağından emin olabilirsiniz.

 

DemirDöküm Kombi Serileri Nelerdir?

 

DemirDöküm firmasının üretmiş olduğu ve tüm evlerde ve işyerlerinde kullanılan bazı kombi çeşitleri vardır. Ortalama olarak fiyatlandırmaları aynı olan bu ürünler, özellikleri ve harcadıkları elektrik dolayısı ile farklı olarak isimlendirilir. Aynı zamanda bu kombi çeşitleri, ısıtılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak da tercih edilebilmektedir. DemirDöküm kombi çeşitlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 

  • DemirDöküm nitromix,
  • DemirDöküm atromix,
  • DemirDöküm atron,
  • DemirDöküm neva,
  • DemirDöküm nepto,
  • DemirDöküm kalisto,

 

 Ve bunun gibi onlarca ürünlerin bakım ve onarımı için DemirDöküm aden kombi servisi olarak firmamız her zaman desteğe hazırdır.  Kullanılacak alana göre bu çeşitlerden ve diğer modellerden tercih yapmanız mümkündür. Teknik servisimiz sayesinde ayrıca bu kombi çeşitlerine de ulaşmanız mümkün olmaktadır.

 

DemirDöküm Kombilerin Montajı Nasıl Olur?

 

Kombi seçimi gibi kombilerin montaj işlemleri de oldukça önemli olan konular içerisinde yer alır. Bu nedenle kombi seçimi yapıldıktan sonra DemirDöküm aden kombi servisi olarak bizden montaj konusunda destek almanız mümkündür. Montaj işlemlerinin güvenli ve sabit olarak sağlanması adına yardımcı olmaktayız.

 

Kombi bakımı ve tamiri konusunda uzmanlık gerektiren bir durum bulunduğundan dolayı tüm personellerimiz zaman zaman güncellenen kombi yapıları sayesinde eğitimler görmektedir. Aynı zamanda garantili ve düzgün olarak ürünlerin çalıştırılması ve sorun çıkartmadan uzun seneler boyunca kullanılabilmesi adına da firmamız her zaman yardımcı olmaktadır. En iyi hizmeti uygun fiyatlı olarak almak ve kalıcı olmasını istiyorsanız o durumda DemirDöküm aden kombi servisi olarak bizden destek alabilirsiniz.

 

İstanbul DemirDöküm Servisi Hizmeti

 

Geniş bir servis ağına sahip olan İstanbul DemirDöküm aden kombi servisi olarak ile İstanbul’un neresinde olursanız olun tüm arızalarınızın giderilmesi ve hızlı bir şekilde onarım yapılması işlemini gerçekleştirmekteyiz. Telefon ya da internet üzerinden randevu almanız mümkündür. Müşterilerimizin kombi çeşitlerini verimli olarak kullanılması sağlanan firmamızda ayrıca fiyatlandırma olarak da tüm avantajlar sağlanmaktadır.

 

İhtiyacınız olan tüm kombi sorunlarınız ile yeni kombi bakımlarınız için DemirDöküm aden kombi servisi  olarak bizden destek alabilirsiniz. Tüm işlemlerinizin tamamlanması için kaliteli ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Orijinal parça değişimi ve kullanılan aparatlar sayesinde sorunların çözüme kavuşması için kısa süre içerisinde işlem yapmaktayız. Yapılan tüm işlemler parça değişimleri için 2 yıl, bakım için 1 yıl garantili olarak sağlanmaktadır.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın