0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Davutpaşa Kombi Servisi

393 kez okundu

Davutpaşa Kombi Servisi

İl ve ilçe fark etmeksizin ülkemizin her alanında servis hizmetleri sunulmaktadır. Hızlı ve güvenilir çalışan servisler kullanılan eşyaların yaşamış oldukları kısa süreli sorunları hemen çözüme ulaştırmaktadırlar. Servis anlayışında önemli olan kendilerine ulaşan kişilere hemen dönüş yapılmasıdır. Çalışılan süreler boyunca Davutpaşa kombi servisi gece-gündüz demeden şikâyetlerin bildirildiği aynı gün içerisinde hizmet sunmaktadır. Garanti kapsamında sunulan hizmetlerde sorunların tekrarlama oranı minimum seviyelerde olmakta ve bu durumda müşteri memnuniyetini kazanmayı sağlamaktadır. Servis olarak müşterilerimize duyduğumuz saygı ve eşyalarına vermiş olduğumuz önem ile kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Kombi Bakımının Önemi

Kombilerin en ufak bir aksaklık yaşamaması için gereken hizmetleri sunmaktayız. Özellikle de yapılması gereken bakımlar konusunda müşterilerimizi Davutpaşa kombi bakım ekibi olarak bilgilendirmekteyiz. Bakımın öneminin farkında olmayan, gereksiz gibi gören kullanıcılara da sonrada pişmanlıklar yaşamamaları adına gözlerinin önünde kombilerinin bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Bakımlar sırasında en ufak parçadan, kombideki tüm sistemlere kadar her alan elden geçirilmektedir. Vanalar, borular, ateşleme sistemi, ses değişikliği kısacası akla gelen her bölümün temizliği yapılmaktadır. Pisliklerden ve tozlardan tıkanan ve verimli çalışmayan parçaların temizlenmesi gibi değişmesi gereken parçalarda bakımlarda belirlenmektedir.

Sorunlara Etkili Çözüm

Bakımlar sırasında fark edilen bazı sorunlar zaman kaybedilmeden hemen o an çözümlenebilmektedir. Değişilmesi gereken parçalarının tespiti yapılarak kombi sahiplerine bildirilmektedir. İstenilecek parçaların gerekliliği, fiyatları müşteriler ile paylaşılarak alınan onaylar sonrasında siparişler verilmektedir. Tamirler kimi zaman kombilerin bulunduğu alanlarda gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kullanıcılarda kısa süreli de olsa mağduriyet yaşamamaktadırlar. Lakin durum her zaman aynı olmamakta ve Davutpaşa kombi tamir ekibi kombilerini çalışma alanlarına götürmektedirler.

Mekânlar Olduğundan Daha Sıcak

Kombiler kadar özen isteyen peteklerde ısınmamız için en önemli parçalardandır. Her odada bulunan ve birbirine bağlı olan sistemin herhangi bir alanında yaşanacak olan olumsuzluk her yeri etkileyecektir. Kombiler yüksek ayarlarda yandıkları halde ısınmayan ev ve iş yerleri canımızın sıkılmasına neden olacaktır. Soğuk kış günlerinde üşümek istemeyenler Davutpaşa petek temizleme hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Peteklerin her alanının aynı ısıda olması adına temizlik yaptırmaktadırlar. Temizlikte kullanılan kimyasallar peteklerin daha geç kirlenmesini sağlamakta ve günün her anı aynı sıcaklıkta geçirilmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın