0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çorlu Viesmann Kombi Servisi

726 kez okundu


 Çorlu Viessmann Kombi Servisi

Tekirdağ Çorlu’de ev ve işyerinde Viessmann marka kombi kullanan tüm müşterilerimize bir telefon kadar uzaktayız. Viessmann marka tüm kombilerinizin satış ve montaj dahil tüm yedek parça ve bakım hizmetlerinde Çorlu Viessmann Kombi Servisi tüm müşterilerine özel çözümlerle hizmet etmektedir.

Kombiler ev ve işyerlerinizde sıcak su temini ve ısınma ihtiyaçlarınızı karşılayan önemli araçlardır. Zaman zaman gerek kullanıma bağlı gerekse farklı sebeplerle arıza yapabilirler. Arıza durumları genelde aşağıdaki şekillerde kendini göstermektedir.

·         Petek tıkanmasına bağlı olarak kombinin çalışıp ısı vermemesi,

·         Kombinin kapatma görevini yapmaması ve peteklerin aşırı ısınması,

·          Peteklerin yarı sıcak yarı soğuk ısınması,

·         Kombi sisteminin fazla basınç yaratarak peteklerden su akıtması,

·         Kombi motorundaki arıza sebebiyle farklı sesler çıkarması,

·         Çalışma olmasına rağmen sıcak su gelmemesi

·         Kombinin elektronik arızalar neden ile yanıp sönmesi

Ve en önemli sorunlardan biri olan istediğiniz sıcaklığa ulaşmaması gibi sorunlar yaşanabilir. Bu tür sorunlar acil çözüm gerektiren sorunlardır. En uygun ve hızlı çözümlerle Çorlu Viessmann Kombi Tamiri servisi 7/24 servis imkânları ile hizmet vermektedir. Tamirat konusunda hızlı çözümler üretmek kullandığınız kombinin arızasını daha da ileri safhalara getirmemek adına önemlidir.

Ev ve işyerlerinde kullandığınız kombiler, ısınma ve su teminini tek bir cihazla gerçekleştirmesi sebebiyle kullanımı rahat ve konforlu sistemlerdir. Birçok marka ve modelde üretilen kombiler çalışma prensipleri bakımından aynıdır. Farklı model ve markalar hitap ettikleri müşteriye sağladıkları konfor özelliklerinde farklılık gösterir. Her kış mevsiminin sonunda mutlaka periyodik olarak bakımdan geçirilmeleri gereklidir. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan kombiler sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınıza yüksek performans gösterirler. Çorlu Viessmann Kombi Bakım Servisi Tamir, bakım, yedek parça temini ve tüm farklı sorunlarınızda sizlerin daima hizmetindedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın