0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Çorlu Termostar Kombi Servisi

768 kez okundu


Çorlu Termostar Kombi Servisi

Kombilerin hayatımızı kolaylaştıran yapıları ve sağladıkları üstün konfor özellikleri ile hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmektedir. Günlük yaşamda kullanılan tüm cihazlar gibi zaman zaman farklı nedenlerden kaynaklı olarak arızalanması durumu ile karşılaşılabilmektedir. Bu durumlarda Çorlu Termostar kombi servisi olarak meydana gelen tüm kombi arızaları için gerek çağrı merkezimiz aracılığı ile teknik destek gerekse yine çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek servis hizmeti almanız sağlanmaktadır. Ciddi arızaların gerçekleşmemesi haricinde yerinde müdahale edilerek tespit edilen arıza kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Kaliteli hizmetin adresi bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Kombi kullanıcılarının bilmesi ve dikkat etmesi gereken konuların başında kombi bakımları gelmektedir. Yaz ve kış aylarında tekrar edilmesi gereken bakımlar en kötü ihtimal ile kış mevsiminden önce mutlaka Çorlu Termostar kombi bakımı hizmeti ile gerçekleştirilmesi gereklidir. Can ve mal güvenliğinin sağlama alınması ve içinizin rahat etmesi için kombi bakımları ihmale gelmemektedir. Her konuda olduğu gibi erken teşhis ve tespit edilmeyen sorunların büyümesine davetiye çıkarmamak adına kombi bakımlarının arıza sinyalleri vermeden yapılması, kaliteli bir hizmet almak kadar önem arz etmektedir. Kombilerin tüm parçalarının kontrol edilerek gerekli bakım ve kontrolünün yapılması, umulmadık zamanlarda yarı yolda kalmanıza teşkil edecek sorunları da ortadan kaldırmaktadır.

Acil kombi servis hizmeti ile her zaman iletişime açık bulunularak her türlü kombi arızası için harekete geçilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, mevcut müşteri potansiyelini arttırabilmek ve sektörde daha fazla aktif olabilmek adına her zaman Çorlu Termostar kombi tamiri hizmeti konusunda da kaliteli çalışmalar sergilenmektedir. Müşterilerimiz için en uygun hizmeti, en doğru zamanda sunarak maddi kayıplar yaşamalarına engel olunmaktadır. Uzun ömürlü kombilere sahip olunması için kombilerin verimli çalışabilmesi sağlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın