0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çorlu Kombi Tamiri

853 kez okundu


Çorlu Kombi Tamiri

Kombiler özellikle kış mevsimlerinde olmazsa olmaz ısıtma sistemi olarak her evde bulundurulmak istenen bir cihaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece evlerde değil iş yerlerinde ve diğer kurumlarda yaygın olarak tercih edilen iklimlendirme sistemi adı altında bulunmaktadır. Kullanıldığı mecraya ve kullanım özelliklerine göre zaman zaman bakıma ihtiyaç duyan bu cihazlar, farklı sebepler ya da bakımlarının ihmal edilmesine bağlı olarak arızalar meydana getirebilmektedir. Bu durumlarda Çorlu kombi tamiri hizmeti hızlı servis hizmeti ile alınmaktadır. Kullanıcı tercihlerine bağlı olarak küçük arızalarda müdahaleye izin verilmesi ile kombi arızaları kısa sürede çözüme kavuşturulur. Aksi durumlarda ertelenen kombi bakımlarının başı çekmesi ile meydana çıkan arızalar, tamir edilmesi mümkün olmayan sorunlara yol açmaktadır. Böylece tamir masrafını bir kenara bırakıp yeni bir kombi almak daha makul bir tercih olabilmektedir. Uzun yıllardır kombi montajından kombi arızalarına kadar tüm kombi hizmetlerini sunan bir firma olarak yeterli tecrübeye ve profesyonelliğe sahip olunmaktadır. Bu konuda her geçen gün daha iyi kalitede hizmet sunulması açısından yeniliklere açık bir duruş sergilenmektedir.

Kombi Arızaları Nelerdir ve Arızalar Nasıl Anlaşılır?

Kullanıcı veya montaj hatası olarak hem firma hem de müşteriler tarafından baş gösteren kombi arızaları ortaya çıkabilmektedir. Ancak, bu arızalar teknik destek ile çözülebilmektedir. Tamamı ile bilinçsiz davranışlar neticesinde nadir olarak kombiye zarar verecek hatalar meydana gelebilmektedir. Bu durumların haricinde belirli bir zaman diliminden sonra kullanımdan kaynaklı kombi arızaları ortaya çıkmaktadır. Yine bu kombilerin Çorlu Kombi Servisi aracılığı ile alınması gereken bakım hizmetlerinin alınmaması ya da ertelenmesi ile ortaya çıktığı savunulmaktadır. Genel olarak kombi arızaları;

·         Kombilerin su sızdırması veya kaçırması,

·         Kombilerin sıcak su kullanıldığında daha fazla çalışması,

·         Kombilerden ses gelmesi,

·         Kombilerin verimsiz çalışması veya hiç çalışmaması,

·         Kombilerin radyoterlerinin üst kısmının sıcak alt kısmının soğuk olması,

·         Patlamalı yanan kombiler,

·         Kombilerden sıcak suyun gelmemesi,

·         Kombilerin çalışmasına rağmen ısıtmaması gibi durumlar kombi arızalarına işaret etmektedir.

Tüm bu durumlarda Çorlu kombi servisi ile iletişime geçilmesi ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Ayrıca kombilerde gerçekleşen yukarıdaki durumlar arıza kaynaklı olmayabilir. Bu nedenle sigortanın kontrol edilmesi gerekir. Yine kalorifer suyunun veya basıncının azalması da kombinin kontrollü olarak çalışmayı durdurmasına neden olmaktadır. Normal standartlarda 1,5 bar olması gereken suyun gözden geçirilmesi arıza kaynaklı olup olmadığını açığa çıkaracaktır. Kombi girişindeki gaz vanasının kapalı olup olmadığının kontrol edilmesi de arıza tespiti için önem arz etmektedir.

Kombi Tamirine Gerek Duyulan Durumlar

Kombilerin arızalanması durumlarında tamir ihtiyacı boy gösterir. Ancak, her zaman tamire gerek kalmadığı gibi her arızada tamir yeterli olmayabilmektedir. Yine her zaman belirtildiği gibi kombi montajından kombi tamirine kadar kombi hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için Çorlu kombi bakımı olarak yeterli ve güvenilir firmaları tercih etmeniz önerilir. Müşteri memnuniyetine verilen önemin üst düzeyde yer alması, yapılan tüm çalışmaların profesyonel olarak gerçekleştirilmesi uzun yıllardır sektörde yer alabilmemizin alt yapısını oluşturmaktadır. Müşterilerimize karşı güler yüzlü bir tavır sergilenmesi taviz verilmemesi gereken en önemli kurumsal özelliği vurgulamaktadır. Kombi tamirinde de müşterilerimiz için en doğru olan çalışmanın yapılması ve en etkili seçimin tercih edilmesi için doğru ve net davranılmaktadır. Kombiler, kir, toz ve kirece karşı zamanla güçsüzleşmektedir. Yılda en az bir kez yapılması icap eden kombi bakımları bu konuda oldukça etkili bir konuma da yer alır. Yıllık bakımları aksatılmayan kombilerin verimli çalışma performansından herhangi bir düşüşe rastlanmamaktadır. Yıllık bakımlarının ihmal edilmesi ile petek temizliği ve kombinin diğer parçalarının temizlenmemesi anlamına gelmektedir. Bu da kombilerin çalışmasını engellemektedir. Bu durumda kombiler arızalanarak kombi tamirini gerekli kılmaktadır.

Kombi Tamiri Kombiyi Bozar mı?

Elektronik cihazların kullanımı hassas olmaktadır. Bu nedenle küçük bir arıza ile karşılaşılması durumlarında kullanıcılar tamirin zararlı olduğunu veya cihazın eskidiğini düşünebilir. Ancak; kombilerin tamir edilmesi cihazı bozmak yerine tam aksine verimli ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Mesela, kombilerin ısıtma konusunda önemli bir konumda yer alan petekleri kireç ve toz neticesinde tıkanabilmektedir. Bu tıkanıklık peteklerde dolaşan sıcak suyun ısısını dışarıya vermesini engellemektedir. Bu durumda kombi çalışmakta ama ısıtmamaktadır. Bu durumda Çorlu petek temizleme işleminin yapılması kombiyi bozmaktan ziyade eski performansına kavuşmasında etkili olmaktadır. Kirli suyunun temizlenmesi ve değiştirilmesi, kireç ve tozlar ile tıkanmış peteklerin temizlenmesi kombilerin dışarıya vermesi gereken ısıyı verimli bir şekilde yaymasında etkilidir. Genel olarak bakımları yapılan kombilerden bu tıkanıklığın gerçekleşmesine mahal vermeden dönemsel bakımdan geçmesi yeterlidir. Rutin bakımlar yapılmadığında artan pislik ve tıkanma oranı cihazın çalışma performansını düşürerek istenen verimin elde edilmesini engellemektedir. Böylece servis ihtiyacı gün yüzüne çıkarak tamirin yapılmasına giden yol açılmaktadır.

Kombi Servis Hizmetleri ve Fiyatları

Kombi servislerinden montaj, bakım, demontaj, arıza ve benzeri hizmetler alınmaktadır. Bu konuda daha kısa sürede, daha etkin hizmet alınabilmesi için müşteri hizmetleri temsilcilerimiz aracılığı ile iletişime geçmeniz daha kısa süre dönüş yapılmasına imkân tanımaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile yapılan görüşmeleriniz sonucu en kısa sürede dönüş yapılarak gereken Çorlu kombi servisi, Çorlu kombi tamiri veya Çorlu petek temizliği ve benzeri durumlar için üstün kalite standartlarında hizmetler sunulmaktadır. Her zaman müşterilerimizin memnun edilmesi ve ilerleyen süreçte memnun kalması için gerçekleştirilen çalışmalar profesyonel ve işinin sorumluluklarını bilen personel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Müşterilere yapılan yatırımın en kalıcı yatırım olduğunun bilincinde davranılarak memnun kalmayacağınız en küçük bir ayrıntı bile atlanmamaktadır. Yapılacak tüm işlemler personellerimiz tarafından en doğru şekli ile sizlere aktarılmakta, sizin düşünceleriniz doğrultusunda hizmete devam edilmektedir. Kombiler için en önemli hizmetler arasında yer alan kombi bakımlarında; peteklerin temizlenmesi, cihazın yanma haznesinin temizlenmesi, cihazın tozlarının temizlenmesi, ateşleme elektrotlarının zımparalanması, tesisat filtresinin sökülerek temizlenmesi bakım içerisinde yer alan çalışmaların bir kısmını oluşturmaktadır. Yine genleşme tankındaki hava oranı ölçülerek gerekiyorsa gaz basılması, sıcak su akışının kontrol edilmesi, prop gözlerinin ve fan motorundaki tozların temizlenme işlemi gerçekleştirilir. Kombi bakımlarında kombinin tüm parçalarının elden geçirilerek müşteri nazarında kontrol edilmesi ile arıza potansiyelini minimize etmektedir. Böylece yıllık bakımların gerçekleşmesi muhtemel arızaların büyümeden ortadan kaldırılması ve oluşabilecek arızaların önünü kesmesi doğrultusunda büyük bir öneme sahip olduğu ortaya çıkmaktadır. Tüm bu hizmetlerin tamamlanmasının yanı sıra alanında öncü bir firma olarak kaliteli hizmetler en uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Müşterilerin maddi ve manevi kayba uğramaması açısından kaliteli hizmet sunularak tasarruf etmeleri sağlanmaktadır. Yapılan çalışmalar için ise gerektiği kadar ücret talep edilmekte ve ekonomik rakamlar ile hizmetler gerçekleştirilmektedir. Yıllık yapılması gereken kombi bakımlarında ise 1 yıllık kombi bakımı için garanti süresi tanımlanmaktadır. Böylece gereksiz yere verimsiz kombiler ile baş etmek durumunda kalmanıza ve yüksek faturalar ödemenize gerek kalmamaktadır. Yeni almış kadar verimli, temiz ve yüksek performansa sahip kombiler ile neredeyse yok denilecek kadar az bir ödeme yapmanız sonucu bakımı yapılmış kombileri kullanmanız mümkün kılınmaktadır. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın