0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Çorlu ECA Kombi Servisi

1039 kez okundu

Doğal gazın hayatımıza girmesiyle birlikte kombilerde evimizin yada iş yerimizin en önemli parçalarından biri haline gelmiştir.  Gelişen teknoloji, her geçen gün daha fazla marka ve modelde kombinin üretilmesine yön veriyor. Kombi seçiminizi doğru yapmanız, uzun yıllar değişime gerek kalmadan kullanmanıza yardımcı olur. Fakat her kombi kullanım şartları ve süresi nedeniyle çeşitli arizalar verebilir. İşte bu noktada servisiniz çok önemlidir. Size anında cevap verip kısa sürede çözüm bulması gerekir. Donanımlı ve tecrübeli personeli, kaliteli ve uzun ömürlü yedek parçaları ve en önemlisi uygun fiyatları ile Çorlu ECA kombi servisi hizmetinizde.

Elektronik her cihaz arıza verir. Özellikle bakımı aksatılan kombiler zaman içinde yıpranmaya yüz tutar. Öncelikle kombi bakımlarınızı senede bir kere, aksatmadan yapıştırmalısınız. Çorlu ECA kombi tamiri orijinal yedek parça, hızlı arıza tespiti ile yanınızda. Sıcacık evlerinizde sorunsuz ve huzurlu bir kış geçirmenizi garantili tamirlerimiz ile sağlıyoruz. Kombi tamirine gelen personelimiz eğitimli, uzman ve güler yüzlü olup sizi bilgilendirip sorularınızı tüm samimiyetiyle cevaplamaktadır. Kombiniz gürültülü çalışıyorsa, petekleriniz dalgalı ısınıyorsa yada ısınmıyorsa, musluklarınızdan sıcak su gelmiyorsa, cihazınız su sızdırıyorsa, ve kombiniz çalışmıyorsa bir telefonunuzla size en yakın servisimizle hizmetinizdeyiz.

Yüksek faturalara maruz kaldığımız kış aylarında cihazınızın performansını yükseltip az enerji sarfiyatıyla ciddi tasarruf sağlayabilirsiniz. Soğuk havalarda mağdur olamamak adına kombiniz gözden geçirmenin faydası olacaktır. Her yıl yaptırdığınız rutin bakımlar cebinize artı olarak yansır.  Kombinizin bakımında şu işlemleri uyguluyoruz. Tozlanma kontrolü ve temizleme, baca kontrolü ve temizleme, sızdırmazlık kontrolü, elektronik bağlantı kontrolü, bar basınç seviyesi kontrolü, genleşme tankı kontrolü, petek hattı filtre temizliği, sıcak su kontrolü ve petek ısınma kontrolü. Yoğuşmalı kombilerde, su haznesi temizliğini yapıyor, bacalı kombilerde ise baca çekişini kontrol ediyoruz. Çorlu ECA kombi bakımı tasarruflu ve güvenli bir kış için tüm imkânları ile müşterilerinin yanında. Kaliteli hizmet anlayışıyla, yılların tecrübesiyle haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın