0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Cihangir Kombi Servisi

922 kez okundu

Cihangir Kombi Servisi

Soğuk iklimin etkisini şiddetli biçimde gösterdiği zamanlarda kombiler yaygın şekilde kullanılır. Kendi içinde çok sayıda çeşidi olan bu cihazlar belirli dönemlerde sorun çıkarabilmektedir. İstanbul’da yaşayan kullanıcılar için Cihangir kombi bakımı hizmeti sağlanır.

Kombi Kullanım Avantajları

Beklentilere göre de değişmekle beraber merkezi ısıtma, sobalı ısıtma gibi çeşitlerle karşılaştırıldığında kombi kullanımı birçok faktörü bir arada barındırması nedeniyle son derece avantajlıdır. Yaşadığınız bölgede doğalgaz hattı olduğunda, kombi cihazını alarak ısıtma, sıcak su, yemekler için gaz ihtiyacını bir arada sağlayabilirsiniz. Cihangir kombi servisi montajda size ilk aşamada yardımcı olacaktır. Kullanımının nasıl olduğu, ne tür avantajlar sağladığı gibi konularda yardım isteyebilirsiniz.

Kombi Sorunları Olduğunda Ne Yapılır?

Kombi sorunu kendini değişik şekillerde belli eder. Örneğin su akıtması olabilir, istenen sıcaklığın verilmemesi sorunu görülebilir, kombi çalışmayabilir.  Bir sorun oluştuğunda siz müdahale etmeden önce Cihangir kombi tamiri görevlilerine başvuru yapmanız, problemin daha da büyümesini engellemek açısından önemli bir konudur. Bazen sadece telefonla yardım istediğinizde yönlendirmeyle servisin gelmesine gereken kalmadan sorun kısa sürede çözülür. Bazen de doğrudan müdahale gerektiren durumlar vardır.  Risk içeren Cihangir kombi arıza durumlarında müşterilerin bilmedikleri konuda gelişigüzel uygulamalardan kaçınması önerilir.

Cihangir Kombi Petek Temizliği

Doğalgaz kullanırken en önemli noktalardan birisi peteklerin temizliğidir. Bunun nedeni, burada meydana gelen tıkanma, pis su problemlerinin cihazda soruna neden olabilmesidir. Isıtma tam olmaz, beklenen performansın çok daha altında bir işlem söz konusudur. Verimli bir çalışma olması, sağlıklı şekilde uzun süre kullanım için Cihangir kombi petek temizliği yardımı talebinde bulunabilirsiniz. Telefonla servise sorunu bildirirken sorunun tam olarak ne olduğunu görevlilere aktarmanız önerilir. Ek olarak düzenli olarak kış aylarına başlamadan önce genel kombi bakımı yaptırmanız soğuklarda mağdur kalmamanız açısından önemlidir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın