0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çarşıkapı Kombi Servisi

480 kez okundu

Çarşıkapı Kombi Servisi

Her kombinin kendisine has özellikleri bulunmaktadır. İlk üretilen kombiler ile günümüzde üretilen kombiler kıyaslandıklarında aralarındaki fark bariz şekilde görülmektedir. Boyutları dahi değişen kombiler hayatımıza büyük ölçüde konfor sunmaktadır. Yaşamın olduğu mekânların başköşelerine Çarşıkapı kombi servisi ekibi tarafından monte edilen kombiler için hazırlanan kabinler büyük ölçüde koruma sağlamaktadır. Gaz kaçağına karşı etkisi de büyük olan kabinler sayesinde özellikle soğuk kış aylarında kombilerin daha fazla çalışma ihtiyacı duyarak çok fazla enerji sarf etmelerine engel olmaktadır.

Kombilerinizi Önemseyin

Kullanımlarda özenli davranılan kombilere ne kadar dikkat edilse de bazı sorunlar çıkarabilmektedir. Büyük-küçük fark etmeyen sorunlara bakıldığında altında yatan sorunun bakımlarının yapılmamasının olduğu görülmektedir. Düzenli yapılan bakımlar sayesinde elden geçen tüm sistem hiçbir aksaklık yapmadan çalışmaktadır. Bunun içinde Çarşıkapı kombi bakımı bakımlara büyük özen göstermektedir. Bakımlar sayesinde kombilerin daha verimli hale geleceğini daha az enerji sarf edeceğinin bilen bilinçli kullanıcılar her ay fazladan fatura ödemeleri yapmaktan kurtulmaktadırlar. Bu konuda çevrelerine de uyarıda bulunmakta ve kombilerini her daim koruma altına almaktadırlar.

Sorunlar Hızla Çözülüyor

Arızalanmış kombilerinize şimdilerde ilk müdahaleyi evlerinizde yapabilmektesiniz. Önceleri hemen telefona sarılıp servisinize sorunu anlatmakta ve ne yazık ki saatlerce gelmeleri için beklemekteydiniz. Şimdilerde kombi arıza kodları sayesinde kombinizin arızasını bulmakta ve çözümlerinin neler olduğuna bakmaktasınız. Kimi sorunu çözümleseniz de kimini Çarşıkapı kombi tamiri ekibi gelene kadar kontrol altında tutma imkânı bulmaktasınız. Sonrasında da kombimizi bizlere emanet etmekte ve kombi tamirinin ne derece hızlı ve doğru yapıldığını izlemektesiniz.

Peteklerinize El değmiyor

Bakım ve onarımların yanı sıra peteklerinize sunmakta olduğumuz hizmetler de her daim memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. İçleri temizlenen ve havaları alınan peteklerin ellerinizi yakan ısısı olması yüzünüzü güldürmektedir. Evlerinizdeki herhangi bir odada bulunan tek bir peteğin dahi çalışmamasının diğer odalarda ısı kaybının olacağını da unutmamalı ve hemen peteğe müdahale etmelisiniz. Peteklerinize gereken hizmeti sunan Çarşıkapı petek temizleme ekibi temizlik sırasında sizlerin canını sıkacak durumlara sebebiyet vermemektedir. Kısa sürede dağıtıp-pisletmeden makine yardımı ile peteklerin içlerini temiz suyun geldiğini görene kadar temizlemektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın