0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Buhara Kombi Servisi

1602 kez okundu

Günümüzde hemen hemen hepimizin vazgeçilmezi olmuştur. Evlerimizde, iş yerlerimizde ve ofislerimizde yer alan kombiler, yaz ve kış mevsimlerinde en büyük yardımcımız olmuştur. Yaz mevsiminde sıcak su temin edebilmemize olanak sağlayan kombiler, kış mevsiminde de hem sıcak su hem de ısıtma sistemiyle evlerimizi ve iş yerlerimizi soğuktan korumaktadır. Fakat kombiler konusunda herkesin merak ettiği yüzlerce konu başlığı bulunmaktadır. İşte bunlardan bazılar, evimde hangi kombiyi kullanmalıyım? Kombi alırken nerelere dikkat etmeliyim? Hangi marka kombiyi kullanmalıyım? Arıza yaşadığımızda nerelere başvurabilirim? Şeklinde sorulardır.

Kombiler basite alamayacağımız kadar önemli teknolojik aletlerdir. İçinden bir kombi ne kadar olabilir ki? Dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat kombiler, güvenli ve kaliteli olan kombiler seçilmediği taktirde patlamalara ve önemli hasarlara yol açabilir. Hatta bazen gaz sızdırması ile birlikte sizlerin sağlığına zarar vererek ölümünüze kadar ciddi sorunlara yol açabilir.

Bu yazımızda, herkesin aklına gelen bu konular hakkında sizlere en iyi ve en doğru bilgileri sunarak, siz müşterilerimizin daha bilinçli kombi kullanıcıları olmanızı sağlayacağız. Bizler kombi hakkında hemen hemen herkesin yeteri kadar bilgiye sahip olmadığını biliyoruz ve hal bu şekilde olunca doğru kombi ile ve buhara kombi arızası olduğunda doğru servis seçimi yapmak yerine, kendinizi maddi ve manevi açıdan zarara uğratıyorsunuz. Biz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirket olduğumuz için, müşterilerimize sadece ürünlerimizi tanıtmakla yetinmiyor, herkesin bilmesi gereken bilgileri de sunmaya gayret gösteriyoruz.

Buhara kombi servisi, uzman ekibiyle bakım ve onarım konusunda yeterli tecrübeye sahip olmuş ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için faaliyetine devam etmektedir. Buhara kombi bakımı için, buhara marka kombileriniz ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz arızalarınızın giderilmesi konusunda ve doğalgaz faturalarınızın olabildiğince en düşük fiyatlarda gelmesi adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bütçenizi sarsmadan sunulan hizmetimize karşı İstanbul buhara kombi servisi olarak da ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır.

Uzun yıllar vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde, müşterilerimizin vazgeçilmezi ve diğer müşteriler tarafından da tercih odağı olan şirketimiz, kaliteli ürünleri ve sağlıklı hizmeti ile göz almaktadır. Alanında uzman olan buhara kombi servisi, arıza ekibi talebinde bulunduğunuz takdirde adresinize kadar gelip hizmetimizi sunmaktayız. Tecrübeli ekimiz sayesinde kombi ve peteklerinizde oluşan arızaları olabildiğince en kısa sürede çözüme kavuşturmak, doğru arıza tespitinde bulunarak kombilerin uzun ömürlü ve daha verimli çalışmasını sağlamaktadır.

İstanbul buhara kombi servisi, gerekli müdahaleleri anlık olarak yapmak, gerekli tamir ve bakım işlerini gerçekleştirmek, yapılması gereken kontrolleri yerine getirmek montajlarını yapmak için her zaman hizmetinizdedir. Yaz ve kış mevsimlerinde, kombinizin yeni adresinize taşınması, kombi dışındaki tüm dış teçhizat bakım ve onarım kontrolleri için de buhara kombi servisimizden faydalanabilirisiniz.

Neden Buhara Kombi Servisinizi Firmanızla Yapmalıyım?

Diğer firmalar bu servisi sizlere sunarken temel hedefi maddi kazançlarıdır. Bu şekilde yapılan bir hizmetten ne bekleyebiliriz ki? Aynı zamanda sizler kombinizi aldığınızda ve servisinizi bu firmalara teslim ettiğinizde onlar için olay tamamen bitiyor. Paralarını alıyor ve artık sizlerle işi bitiyor. Biz satışımız sırasında ve satışımız sonrasında ürünlerimizin ve verdiğimiz servisimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Aynı zamanda diğer firmalarla kıyaslanamayacak boyutta uzman buhara kombi bakımı ekibine sahibiz. Bu ekip alanında uzman ve teknik bilgisi yüksek nitelikli elemanlarla doludur.

Verilen hizmetin en yüksek kalitede ve en düşük maliyetli olabilmesi için buhara kombi tamiri yaparken gerekli çalışmaları en kısa sürede yapmaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda alanında uzmanlaşan ekibimize siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek adına uygun periyotlarda gerekli eğitimleri de veriyoruz. En iyi ve en kaliteli hizmetten diğer müşterilerimiz gibi sizlerde faydalanmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimizle birlikte buhara kombi bakımı için adresinize kadar gelerek gerekli arıza tespitini yaptıktan sonra onarım işlemlerine en kısa sürede başlamaktayız.

Kombi seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Piyasadaki kombiler, çalışma prensiplerine göre farklı türlere ayrılmaktadır. Örneğin; bacalı kombiler, hermentik kombiler ve baca fanlı (yarı hermentik) kombiler olmak üzere 3 tür kombi mevcuttur. Son dönemlerin en popüler kombisi olan yoğuşmalı kombilerde yeni nesil ürünler arasında yer almaktadır.  Yoğuşmalı kombilerin en önemli özeliği ise; enerji tüketiminin diğer kombilere göre daha az olmasıdır. Bu özelliğinin yanı sıra ilave verim artışı sağlayıp, enerji kazanırlar. Buhara özel kombi servisi olarak bizlerde teknolojiyi en iyi şekilde takip edip son model ürünleri siz müşterilerimize sunmaktayız. Satın almış olduğunuz ürünlerimizin garantili olması ve buhara kombi teknik servisimiz, değiştirilmesi gereken parça veya parçalar olduğunda buhara kombi servisi fiyatlarımızla birlikte %100 garantili orijinal parça takıyor olmamız, diğer firmalar arasında çokça tercih edilmekteyiz.

Kombi almak istediğinizde her müşteri gibi sizlerde gerekli araştırmayı mutlaka yapmak zorundasınız. Kalitesiz ve eski model ürünlerden aldığınızda, olası bir arıza durumlarında parça bulma şansınız azalacaktır. Almak istediğiniz kombinin TSE damgasının olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Kombi tercihlerinde maliyetinden çok önem vermeniz gerek özelliklerin başında tüketim bedeli ve servis maliyetleri olmalıdır. Alanında uzmanlaşan şirketimizden talep ettiğinizde, buhara kombi servisi fiyatlarıyla hem düşük servis ücretlerinden hem de kaliteli kombilerimizden faydalanabilirsiniz.

Nasıl İletişime Geçebilirim?

Haftanın her günü biz ekibimizle birlikte sizlere hizmet sunmaya hazır olacağız. Kombileriniz ile yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekibimizle, yaşadığınız sorunları minimum süre içerisinde gidererek hizmet almanıza en iyi şekilde desteğimizi sürdürmekteyiz. Gün boyu sizler için hizmet veren profesyonel ekibimiz hiçbir marka ve model ayırımı yapmadan siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir.

Bu yazımızın sonunda kombi hakkında yeterli bilgiyi edindiğinizi düşünüyoruz ve eğer bir kombi almak istiyorsanız, gerekli bütün hizmetlerimizi okuduktan sonra bu kombiyi firmamızdan tedarik edeceğinize eminiz.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise YararBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın