0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Buderus Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Buderus Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Buderus Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri Evlerde bulunan ısıtma sistemlerinin temel elemanları olan kombiler, kullanıma ve birçok faktöre bağlı olarak arıza gösterebilmektedirler. Bu arızalar kimi zaman anlaşılamasa da kimi zaman da zaten kombiniz size arıza hakkında ipucu vermektedir. Bu ipuçları sayesinde kombinizle ilgili herhangi bir sorun anında müdahale gerçekleşti..
5985 kez okundu
Devam
Demirdöküm Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Demirdöküm Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Demirdöküm Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri F0 Arıza Kodu: Su basıncının düşük veya suyun olmadığını gösterir. Su basıncı 1-2 bar aralığına gelene kadar kombiye su takviyesi yapmanız sorunun çözülmesini sağlayacaktır. OC Arıza Kodu: Dış hava sensörünün devreye girdiğini gösterir. Cihaz bir süre sonra kendiliğinden çalışmaya devam etmezse cihaza reset atarak normal bi..
2562 kez okundu
Devam
Baymak Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Baymak Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Baymak Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri Baymak kombi arıza kodları E01 Arıza Kodu: Kombinin ateşleme yapmadığını gösterir. Kombiden sıcak su ve ısınmak için faydalanılamaz. Falke, Luna, Baxi Luna modellerinde bu arıza kodunun belirmesi gaz valfinde veya anakartında sorun olduğunu gösterir. Reset tuşuna basarak çözüme ulaşamazsanız servis tarafından onarımının gerçekl..
1624 kez okundu
Devam
Alarko Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Alarko Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Alarko Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri Hayatımızın büyük bir parçası haline gelen doğalgaz ve kombi sistemleri ev ve işyerlerimizde ısınmadan mutfak tüpüne ve sıcak suya kadar pek çok olanak sağlamaktadır. Doğalgaz sistemi ve tesisatı uzmanlık gerektiren bir iştir; ancak doğalgaz tesisatının en önemli kısmı kombilerdir. Kombi arızalarının nedeni bilinmeden, hata öğrenil..
4061 kez okundu
Devam
Ariston Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Ariston Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri
Ariston Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri Doğalgazlı evlerin en önemli makinelerinden biri olan kombiler, sürekli çalışan ve özelikle kış dönemlerinde yoğun efor sarf eden bu kombiler, bazen bu tempoya yenik düşebiliyor. Bu gibi durumlarda ise çeşitli arızalar meydana gelebiliyor. Bu arızaların nedenini zaman zaman kullanıcılar bilemeyebiliyor. Bu nedenle kombilerde arıza..
11862 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın