0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Beylerbeyi Kombi Servisi

902 kez okundu

Her evde ısınmayı sağlamak için kullanılan farklı modellerde kombiler vardır. Kombilerde oluşan bakım, arıza gibi tüm hizmetler için Beylerbeyi kombi servisi bir telefon kadar uzağınızdadır. Kombinizin marka ve modelinin hangisinden olduğu bizler için hiç fark etmeden gerekli eğitimleri almış uzman ekibimiz sayesinde tüm marka ve modellerdeki sorunlarınıza hizmet verebilmekteyiz. Kombinizin sorununa göre yapılan işleme ve hizmetimize göre ücretler değişmektedir. Yerinde hizmet vermemiz sayesinde sizlere hiçbir şekilde yük olmamaktadır. Randevunuzu oluşturduktan sonra sizlere hemen dönüş yaparak, hizmet için evlerinize gelmekteyiz.

Kombilerinize bakım yaptırmak istediğinizde Beylerbeyi kombi bakımı olarak aynı gün hizmet vererek işinizin hemen halledilmesini sağlamaktayız. Kombi bakımını yaparken sırasıyla ilerlemekteyiz. İlk önce kombinin suyunu boşaltarak, sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktayız. Daha sonra kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesi yardımıyla iyice temizleyip, nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız. Kombinize bakım yaptırarak uzun süre kullanılmasını sağlamaktasınız.

Kombinin sigortayı attırması, çalışmaması, ateşleyip tekrar sönmesi, kırmızı ışığın yanıp sönmesi gibi daha birçok sorunlar oluşmaktadır. Kombinizle ilgili sorun yaşadığınızı bizlere bildirmenizden sonra hemen kombinin bulunduğu adrese gelmekteyiz. Daha sonra kombinizin gerekli kontrollerini yapıp, test ettikten sonra sizden şikâyetinizi dinlemekteyiz. Ekibimiz kombinizi inceleyip gerekli tespitleri yaptıktan sonra sizlere anlatmaktadır. Konuşma sonucunda sizin onay vermeniz halinde gerekli tamir ve parça değişimi işlemlerini yapmaktayız. Hizmet anında kullanılan yedek parçalara firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Beylerbeyi kombi tamiri firması olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Peteklerin kirlenmesinden dolayı çalıştırıldığında, ortamdaki temiz hava yerine kirli hava oluşur ve bu durum ortamda bulunan kişileri rahatsız etmeye başlar. Astım ve alerji gibi sağlık sorunları olan kişiler bu durumdan oldukça etkilenmektedirler. Beylerbeyi petek temizleme olarak son model yıkama makineleri ve temizliğe uygun, zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanımıyla sizlere tertemiz petekler sunmaktayız. Temiz olan petekler verimli şekilde ısıyı yansıtarak ortamların ısınmasını sağlamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın