0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi

3228 kez okundu

Günlük hayatta birçok ürün sayesinde ısınma ihtiyacımızı en üst seviyede karşılamaktayız. Genellikle hem evlerde işyerlerinde en çok tercih edilen ısınma ürünlerinden bir tanesi kombilerdir. Kombiler hem ısıtma hem sıcak su ihtiyacı için oldukça ideal ürünlerdir. Teknolojik olarak birçok özelliklere sahip olan cihazlar belli başlı zamanlarda bozulabilir. Olası arızalar ve tamir işlemleri için uzman kişilerden destek almak gerekmektedir. Beşiktaş kombi servisi, kombilerde meydana gelen her türlü arızalarının tamiri işlemlerini, kombilerin bakım ve tamir işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Beşiktaş civarında kombi servisine ihtiyaç duyduğunuzda, uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden sizler de faydalanmak için arayarak, destek alabilirsiniz.

Kombi  Arızalarında Uzman Kadro 

Kombi teknolojik birçok özelliklere sahip olduğu için her zaman arıza verme olasılığı yüksek olan bir cihazdır. Tekniksel ve donanımsal olarak birçok arıza meydana gelebilir. Bu arızalar kombilerin çalışmamasına ve ortamın ısınmamasına sebebiyet verebilir. Genellikle kombilerde sıcak su akmıyor veya kombi ısıtmıyor gibi sorunlar en çok karşılaşılan arıza türleridir. Beşiktaş kombi arıza servisi olarak Beşiktaş civarında tüm kombilerin arıza işlemlerinde, uzman kadromuz ve destek sağlamaktayız. Firmamızı arayarak yardım talebinde bulunduğunuz andan itibaren, iletmiş olduğunuz adreslere gelerek kombileri yerinde inceliyoruz. Kombilerde oluşan arızaları sebebini belirliyor ve ona göre bir yön haritası belirliyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizlere en üst seviyede kombi arızalarında tamir işlemleri sunuyor.

Kombi Tamir İşlemleri

Kombilerinizin arızalandığı zaman firmamızdan yardım ve destek aldığınızda tamir işlemlerinde güvenilir ekip arkadaşlarımız ile hizmet sunmaktayız. Çalışanlarımız her türlü bilgi ve deneyime sahip ekiplerden oluşturulmuştur. Kombi arızalarına her türlü çözüm önerileri sunan, profesyonel bir şekilde çalışan uzman kişiler kombilerde bulunan tüm arızaların tamir işlemlerini en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor. Beşiktaş kombi tamir işlemleri için firmamızı tercih ederek kaliteli ekipmanları ile sağlayacağımız tamir işlemlerinden sizler de faydalanabilirsiniz. Deneyimler çalışma arkadaşlarımız kombi tamir konusunda oldukça profesyoneldir. Gerek görüldüğü takdirler de kombiler, teknik servisimize götürülerek daha detaylı bir şekilde incelemelerden geçirilir.

Kombi Petek Bakımı Ve Temizliği

Kombilerin ısı yalıtımının düzgün olabilmesi için petek temizliği ve petek bakımı oldukça önemlidir. Çünkü kombinin ısı yalıtımını sağlayan peteklerdir. Petekler toz ve bakteriler ile kaplanarak tıkanır. Bu tıkanıklıklar neticesinde ısı yalıtımı düzgün olmaz. Profesyonel bir şekilde faaliyet sürdüren Teknik servisimiz, Beşiktaş kombi petek bakımı hizmetini güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Petek temizleme hizmeti sunarken kaliteli cihazlar kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde kombi peteğinde ve borularında bulunan her türlü toz ve mikrobu temizlemekteyiz. Temizlenen kombi petekleri daha iyi bir şekilde çalışır ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Kombinin ömrü uzar ve performansı artar. Sizlerde Beşiktaş civarında tüm kombi hizmetlerini almak istiyorsanız, profesyonel bir şekilde faaliyet sürdüren Beşiktaş kombi tamiri firmamızı tercih ederek, uygun fiyatlı ve güvenli hizmetleri alabilirsiniz.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın