0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Başakşehir Protherm Kombi Servisi

338 kez okundu

Başarılı olmak ve ve sektörde adından söz ettirmek isteyen firmaların tek anahtarı kusursuz hizmetten geçmektedir. Alanında uzman personeller yetiştirmek ve özel eğitimler ile bu tecrübelerin pekiştirilmesi firmalara uzun vadede başarı sağlamaktadır. Yılların kattığı tecrübelere dayanarak Başakşehir Protherm kombi servisi olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek temel görevimizdir. Bu kapsamda çıktığımız yolda daima ileriye gidebilmek adına müşteri memnuniyeti özveri ile sağlanmaktadır. Sektörde yer alan birçok korsan firmaların aksine daima garanti kapsamında çalışmalar yürütülmektedir. Müşterilerimiz mağdur olmaması için firmamız gibi güvenli firmalardan destek alması önemle vurgulanmaktadır. Tüm kombi bakımı ve arıza durumlarında iletişime geçebileceğiniz çağrı merkezlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinize açıktır.

Başakşehir Protherm Kombi Petek Bakımı 

Kış mevsiminde ihtiyaç duyulan sıcak bir ortam, günümüzde kombiler ile elde edilmektedir. Özellikle soğuk kış günlerinin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Ev ve iş yerlerinde rahat olabilmeniz özellikle iş veriminizin artması için sıcak bir ortamda çalışmanız şüphesiz büyük öneme sahiptir. Bu durumda Başakşehir Protherm kombi petek bakımı sıcaklığın dışarı verilmesinde oldukça etkilidir. Zamanla performansa düşüklüğü yaşayan kombilerin genel bakımlarının yapılması ile eski haline kavuşması sağlanır. Genellikle yılda bir kez yapılması gereken bakım ertelenmemelidir. Kısa vadede bir sorun göstermese de ilerleyen zaman diliminde ciddi arızalar meydana çıkabilmektedir. Peteklerin zamanla kireç bağlaması, tıkanması ve kirlenmesi nedenleri ile gereken ısıyı yayamaz duruma gelmektedir. Bu durumun bulunulan ortamın ısınmamasına neden olur. Kısacası istediğin verimde çalışmayan kombiler ihtiyacını karşılayamaz duruma gelir. Yani hem istenilen ihtiyaca sahip olunmamakta hem de ciddi faturalar ödenmektedir. Petek bakımı yapılması halinde alt ve üst boru sistemleri temizlenerek bu sorun yok edilir.

Başakşehir Protherm Kombi Arıza

Mevsimsel olarak değişkenlik gösteren kombiler, ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarına karşılık gelmektedir. Özellikle kış aylarında ansızın arıza veren kombiler birçok alanda planların alt üst olmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu olumsuzlukların önüne geçilmesi kombi bakımlarının zamanında ve düzenli yaptırılmasından geçmektedir. Bu konuda tam destek Başakşehir Protherm kombi arıza ve bakım hizmetlerimiz ile sağlanmaktadır. 7 gün 24 saat açık hizmet kapasitemiz ile yüksek hizmet standartları çevresinde hizmet verilmektedir. Bilgisayar kontrollü sistem ile dilediğiniz zaman uzman teknisyenlerimiz ile bağlantı kurmanız hızlı çözüm alabilmeniz için tasarlanmıştır. Daha iyi hizmet, daha kısa sürede ve daha tasarruflu olarak garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Karşılaşılan arızalar için arıza kodları üzerinden bilgi vermenizde ayrıca hızlı çalışmalar yürütülmesine etki etmektedir.

Başakşehir Protherm Kombi Tamiri 

Gerçekleştirilen tüm çalışmalarda olduğu gibi kombi arızaları için gereken tamir çalışmalarında da müşterilerimizin onayı alınmaktadır. Onay alındıktan sonra çalışmalara başlanmaktadır. Bu sürede en doğru çözüm ve en tasarruflu tamir çalışması tercih edilerek müşterilerimin memnun edilmesi Başakşehir Protherm kombi tamiri ve servis hizmetleri doğrultusunda amaçlanmaktadır. Saygı ve güven çerçevesinde kurulan iletişimlerimiz müşterilerimiz ile aramızdaki bağı güçlendirmektedir. Kaliteli hizmet sunma hedefimiz ile her zaman kusursuz çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Gelişime ve geliştirmeye açık vizyonumuz ile çalışanlarımızın yeniliklere ayak uydurabilmesi için düzenli eğitimlere tabii tutulması, müşteri ilişkileri konusunda eğitilmeleri ve yeniliklerin kurum içinde benimsenmesi kombi bakım ve tamir işlemlerinin profesyonel bir boyut kazanmasına olumlu etki etmektedir.

- Başakşehir kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Başakşehir kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Başakşehir kombi petekleri isitmiyor
- Başakşehir kombi sıcak su az veriyor
- Başakşehir kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Başakşehir kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Başakşehir kombi su dolmuyor
- Başakşehir kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Başakşehir kombi patlamalı çalışıyor
- Başakşehir peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Başakşehir petekler ısınmıyor
- Başakşehir petekler çalışmıyor
- Başakşehir kombi su kaçırıyor
- Başakşehir ses yapıyor
- Başakşehir çalışıyor sonra duruyor
- Başakşehir kombi error veriyor
- Başakşehir kombi arıza kodları
- Başakşehir kombi ateşleme yapmıyor
- Başakşehir su basıncı devamlı düşüyor
- Başakşehir sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Başakşehir kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Başakşehir kombiden sıcak su gelmiyor
- Başakşehir kombi kırmızı ışık yanıyor
- Başakşehir kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Başakşehir kombi pat pat ses yapıyor
- Başakşehir üç yollu vana arızası
- Başakşehir doldurma musluğu arızaı
- Başakşehir fan motoru arızası
- Başakşehir anakart arızası (eletronik)
- Başakşehir plakalı eşenjör arızası
- Başakşehir gaz valfi arızası
- Başakşehir step motoru arızası
- Başakşehir kombi kart tamiri
- Başakşehir kombi tamirsici
- Başakşehir 7/24 kombi servis
- Başakşehir kombici
- Başakşehir kombi tamircisi
- Başakşehir kombi servisleri
- Başakşehir kombi sıcak su ayarı
- Başakşehir kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Başakşehir kombiye elektirik gelmiyor
- Başakşehir kombi şartel attırıyor
- Başakşehir kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Başakşehir kombi petekleri az ısıtıyor
- Başakşehir kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Başakşehir kombi yedek parça
- Başakşehir kombi arıza kodları
- Başakşehir Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Başakşehir Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Başakşehir Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Başakşehir Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Başakşehir Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Başakşehir Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Başakşehir Kombi Fan Motoru temizliği
- Başakşehir Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın