0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Başakşehir Leopard Kombi Servisi

258 kez okundu

Kombi servis hizmetleri kapsamında bulunan bakım, onarım ve arıza çalışmaları uzman kadrosu, donanımlı araç filosu profesyonel hizmet sunma anlayışı kapsamında gerçekleştirilmektedir. Kapsamlı araç gereçler ile alanında profesyonel hale gelmiş teknisyenler tarafından 7/24 hizmet sunumu sağlanmaktadır. Kış mevsiminde soğuk havanın verdiği olumsuz hava şartları ısınma sistemleri arasında en çok tercih edilen kombiler ile konforlu bir duruma gelmiştir. Kombi kullanımı sırasında yaşanabilecek aksaklıklar ve arıza durumları için Başakşehir Leopard kombi servisi hizmeti için çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek servis kaydı oluşturmanız çalışmaların kısa sürede tamamlanması için yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyeti kurumumuzun taviz vermediği nadir hususlar arasında yer almaktadır. Personellerimiz de bu konuda son derece özverili hareket ederek güler yüzlü ve kusursuz çalışma ortamı sağlamaktadır.

Kombi ve Petek Bakımı Hizmeti

Kombi bakımlarında kombi ve tesisatın tüm parçaları, boru sistemleri ve petekler gözden geçirilerek kontrol edilmektedir. Tesisat içerisinde yer alan brulör ve tesisat filtresi sökülerek temizleme işlemi yapılmaktadır. Fan motorundaki fanlar ve meme gözeneklerindeki tozlar temizlenmektedir. Kombide yer alan yanma haznesi içindeki tozların temizliği sağlanmaktadır. Genleşme tankındaki hava oranı ayarına bakılarak gaz basılması gerekli ise basınç uygulanmaktadır. Sıcak su akışı kontrol edilerek kombinin kalori kapasite ayarı yapılmaktadır. Kombi alt vanası kapatılarak kombiye ilaç gitmesi engellenmekte ve Başakşehir Leopard kombi petek bakımı çalışmalarına başlanmaktadır. Öncelikle tesisatın içine yerleşmiş su ile çıkabilecek pisliklerin temizlenmesi ile su basma işlemi yapılmaktadır. Sonrasında temizleme cihazı ile petek kimyasalı katılarak petekler içerisinde yerleşmiş kireç ve tortuların temizlenmesi gerçekleştirilir. Alt ve üst boru sistemleri temizlenir. Petekleri sökmeden tek tek temizlenmesi sağlanır ve temizlik esnasında hiçbir şekilde etrafın kirlenmesi mümkün olmaz. Peteğin bir açılır diğeri kapatılır ve işlem bitene kadar çalışma bu şekilde sürdürülür. Kombi filtresi temizlenerek cihazın ısı ayarı yapılır. Peteklerin havaları boşaltılarak sisteme temiz su katılması sağlanır. Kombi bakım ve petek temizliği işlemleri gerçekleştikten sonra müşterilerin gözetiminde genel kontrol gerçekleştirilerek çalışmalar tamamlanmaktadır.

Kombi Arıza ve Tamir Hizmeti

Tüm kombi markalarına ait arıza kodlarına erişim sağlayabilir ve tüm kombi markalarına dair arıza, bakım ve tamir hizmeti tarafımızdan sunulmaktadır. En uygun fiyat garantisi Başakşehir Leopard kombi arıza ve tamir hizmeti içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır. Profesyonel kombi hizmetleri kapsamında bakım yapılırken veya arıza kontrolü sağlanırken karşılaşılabilecek tamir gerektiren durumlarda gerektiğinde cihazın atölyelerimizde tamir işlemi yapılmaktadır. Hızlı ve verimli Başakşehir Leopard kombi tamir hizmeti için garantili çözüm önerileri sunularak orijinal parça değişimleri de yapılmaktadır. Yıllık bakımları ihmal edilmeyen kombilerde arıza durumu çok nadir rastlanan bir durum olmaktadır. Ancak elektrik kesintisine bağlı olarak bazı problemler yaşanabilmektedir. Bu nedenle korunaklı fiş kullanımı oldukça faydalı olmakta zararlı sonuçların oluşmasını engellemektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın