0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Lambert Kombi Servisi

138 kez okundu

Ev ve iş yerleri başta olmak üzere kapalı yaşam alanlarını ısıtılması ve bireylerin ihtiyaç duyduğu sıcak su ihtiyacının karşılanması için kombiler terci edilirliği yüksek potansiyele sahip cihazlar olmaktadır. Konforlu bir yaşam sunması, kullanım kolaylığı ve kullanıldığı alanın temiz kalması kombilerin avantajlı nitelikleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bireysel ısınma özgürlüğü sunması birçok kişiyi cezbetmektedir. Rahat bir yaşam standardı için birebir örtüşen kombiler de ne kadar yakarsan o kadar ödeme durumu etkileyici ve bir o kadar net olmaktadır. Ne var ki bazı durumlarda bireylerin kullanım farklılığından doğan sebepler ile tasarruf etme eğilimine girerek araştırmalar yapılmaktadır. Bu konuda da müşterilerimize yardımcı olarak Başakşehir Lambert kombi servisi olarak tasarruflu kombi kullanımı için dikkat edilmesi gereken konulara değinilecektir.

Kombilerinizi belirli bir seviyede kullanarak açma kapama yapmamanız daha elverişli kullanım sunacaktır. Özellikle geceleri derecenin düşürülerek gündüzleri yükseltilmesi tasarruf etmenize fayda sağlayacaktır. İzolasyon da bu konuda etkili adımlar arasında sayılmaktadır. Bulunduğunuz binaya veya daireye izolasyon yapılması enerji tasarrufu sağlamaktadır. Çünkü binalar dış ortamın soğukluğundan etkilenmektedir. Bu durum da yaşam alanlarının ısınmasını zorlaştırmakta ve kombilerin daha fazla efor sarf etmesine neden olmaktadır.

Kombi Petek Bakımı ve Arıza Kontrolü

Kombilere yıllık olarak bakım yaptırılması ve özellikle kış aylarından önce bu bakımın gerçekleştirilmesi önerilmektedir. Kış aylarında ihtiyaç duyulan sıcak ortam sıcak su nedeni ile kombilere düşen görev artış göstermektedir. Bu nedenle arıza baş göstermemesi ve verimli çalışma potansiyelinin düşmemesi için hizmetinin alınması avantaj sağlayacaktır. Ayrıca oluşabilecek arızalarda ödenecek maddi miktardan çok daha uygun fiyatlarda kombi bakımlarının gerçekleştiriliyor olması da tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Yine kombilerin kullanım ömrünü uzatması da avantaj sağlamanıza etki etmektedir. Bakım sırasında tesisatın tüm bölümlerinin temizlenerek kontrol ediliyor olması Başakşehir Lambert kombi arıza durumlarını da ortaya çıkarmaktadır. Böylece arızalar uzun süren tamir durumlarına yol açmadan ortadan kaldırılmaktadır.  Kombi bakımları içerisinde yer alan ve öneme sahip kombi petek bakımları da iç ve dış petek temizliği açısından yapılması gereken bir çalışma olmaktadır. Petekler ısınmıyor veya koku yapıyor diyorsanız Başakşehir Lambert petek bakımı hizmetinin alınma vakti gelmiş olmaktadır. Hatta geçiyor bile olabilmektedir. Petekler ilaç verilerek petek temizleme cihazı ile temizlenmekte ve içinde oluşan kireç benzeri oluşumlar yok edilmektedir. Kirli suyun temizlenerek yerine temiz su konulması ve sıcak su kontrolünün yapılması peteklerin verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Kombi Arızaları Çözümleri

Kombi arızaları genellikle bakım zamanlarının geçmesi ile ortaya çıkmaktadır. Kombi bakımları yapılırken tüm tesisatın temizlenmesi ayarlamaların kontrol edilerek tekrar yapılması kombilerin verimli çalışmasını sağlar. Kombi bakımları ertelendiği takdir de bir zaman sonra hasarlar baş göstererek arızalara yol açmaktadır. Bu durumda Başakşehir Lambert kombi tamiri hizmeti alınması kaçınılmaz olmaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler ile servis kaydı almanız önerilmektedir. Böylece kısa sürede arıza kontrol edilerek tamir hizmeti için çözümlere başlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın